Нарешті справжній футболіст!!!

Новий “тег” і на є причина. Раул Мейрелш (без жодних “леш” – ви ж не хочете бути схожими на французів?) став гравцем “Ліверпуля”, було велике представлення перед “важкою перемогою над “ВБА””. (проте і-тікет халяву відімкнули, час знову сплачувати гроші за інтерв’ю з футболістами.)

Майрелш проти “вождя”А він був і досі є гарним футболістом, проте не для “Ліверпуля”… для “команди Д. Мойєса” – це більш оптимальний варіант, позаяк не варто бідкатись… звяли майже задарма, залишилось змінити “Максі” на “Лючо” Ґонзалеза … і Стіві Джи може грати лівого захисника.

Ви ж чули про нове “творіння зліва”??? Жах! Придбати колишнього гравця “Чарльтона” і тд??? Свят – краще було б вже Сальсідо – він хоба б бігати вміє… цей же … як і деякі футболісти збірної Англії … не має жодних футбольних мізків…

Щодо майбутнього??? Рой (без “тегу” ще нічого особливого не зробив) придбав двух футболістів з “мізками”… та залишив Тостера. Якось дивно чи не так? Якщо збираєшся грати у “розумний” футбол, нащо тобі “модель з продажу футболок” попереду???

Півзахист? Може ще раз згадаємо про півзахисника із “золотої команди Стіва Хейвея”? Інші члени тієї команди вже грають у нормальних клубах – як от Крейг Ліндфілд вже дебютував за “Аккрінгтон Стенлі”… “Крейг Ліндфілд Аккрінгтонз намбер Найн”. Реймонд Путтерілл там “намбер 10”. Знову не зрозуміло. І ця дивна “любов” до клубу зі сторони Бабела та Лейви взагалі – нонсенс!

Дивіться на Кудічіні – мав шанс бути №1 у нормальному клубі як от “Вест Гем” чи “Ман Сіті”, ні залишився у Лондоні, отримував нормальні гроші, а тепер від Родальєги пропускає… Є над чим подумати Райане та Лукаше …

Лорі та Алекс вже у “Фулемі”! Що буде далі – невідомо, проте можна побажати “творчих успіхів”, вони ж не перейшли до команди з містечка “04” … у Лондоні зіп’ють весь “творчий талант” і до “Блекпулу”, який буде грати на той час у Лізі 1, вибач Іан, це ж робота для самовбивць.

One reply on “Нарешті справжній футболіст!!!”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *