Кінець? чи десь поруч є порадник з футболу для “регбістів”

Знову щось не те … ???

Почну з дебільного: я вже почав збирати підписи (не лише я) щодо “рожевої” форми “кращої команди Мерсисайду” … ще просто якесь божевілля… вдруге поспіль випускати “рожеву” форму. Головне, що купують… хіба важливим є колір коли у тебе на спині написано “Філ Ягелка”??? Чому останній не поїхав на ЧС2010 – таємниця, напевно дон Фабіо таки не хоче вигравати.

А от “вилазиш з танку” потім і дивишся на “текстові повідомлення” … “Кінець… Бенітезу” і розумієш – даремно все це було написано з матчу проти “Редінгу” до матчу з “Ґулем” …

Одного ще не написав, проте впевнений, що більшість погодиться – Бенітез … зробив “дивну помилку” коли збирався “йти” з клубу. Джек Робінсон??? Навіть Ульє на таке не пішов у матчі проти “Ньюкаслу” … коли на лаві у матчі, що нічого не вирішував був молодий кіпер з прізвищем Харрісон … дядько якого та батько загинули під час Хілсборо…А тут Бенітезу здалось малувато – потрібно якось піднятись над обрієм … і Джек Робінсон, не зіграв жодного матчу за резерв, виходить у матчі Прем’єр Ліги … Ну чому ж не Девід Аму (люди, які постійно дивились матчі резерву – мене зрозуміють. Ще одне – !!ха!! у мене і-тікет працює на лептопі без проблем… як це??? “таємниче кукі” … цього разу для інтернет експлореру” … у будь-якому випадку – після ЧС2010 – поновлю звичний рахунок … для інших 🙂 )ю.

Перед ним був ще Пачеко – проте він грає(ав) у особливій лізі Бенітеза, головними зірками котрої окрім Дані були Деґен, Кіріякос (ну нащо??? ж тоді він), Досена, Бабел, Глен Джонсон та інші … “герої”…Глен потрапив не випадково до реєстру “героїв” … попри загальну уяву – він не гравець рівня “Ліверпуля” … того “Ліверпуля”, який виграє Прем’єр Лігу, чи як вона тоді буде називатись “Тампакс енд солт Кола Прем’єр Ліг”. Ну не той рівень. Роб Джоунс – той рівень, Глен Джонсон – гарний гравець для лавки … не більше.

Альберто … у мене просто не має слів … він навіть гол забив … проти “Помпі” … гравець рівня “Аталанти”, і як таких продають за мільйони??? Баста … набридло

“Я ваша помилка професор” … як у тому фільмі …… щодо “пішли” є всі підозри, що хтось з клубу з Італії “сплатив” мільйони, яких не вистачало … адже “Великий” пішов до “Кріштіано” … у їх “рожеву” сім’ю.

Питання номер один залишається НАЩО??? не ЗА ЩО?, а саме НАЩО? Адже пан Бенітез дав би результат, років за 7-8… (не через 2-3 сезони, а саме через 7-8)… Коли його система роботи резерву, Академії працювала б у пів-ноги, коли він вже достатньо накупував “середніх” футболістів і почав би щось купувати достойне…Бенітез??? Рафа привів у клуб Рейну та Машерано … два значні успіхи, які будуть догравати свої наступні 2-5 років тут на берегах Мерсі… Тостер ???

Краще “здоровий” Крауч, ніж травмований “Тостер” … це моя “дивна” позиція, я своєї думку ще не змінив. Позаяк, варто вкотре підкреслити – кому потрібен форвард, який МАЙЖЕ НЕ ЗАБИВАЄ на ВИЇЗДІ?? А коли забиває – то це свято, причому таке свято … адже “робить це по-особливому” Кому це потрібно??? “Ліверпулю”??? чи “Шрусбері”?

Питання номер ДВА – хто??? Моє слово – “Спаркі”. На “Ліверпуль” у наступні 6 років (саме років) не очікує нічого видатного… не дуріть себе, написане – правда. Чому ж не скористатись “провалом” і за 5 років не побудувати гарну команду, а краще клуб??? Ні … “Ліверпуль” буде у топ-8 всі ці 5-ть років, буде забивати “МЮ” на Олд Траффорд 2-4 мячі у деяких матчах … проте без … надії на щось краще…Я б на місці Роя Ходсона … не погодився, адже навіть з “Фулемом” йому знадобилось 3 роки, щоб вивести команду у “топ 10” … з таким “Ліверпулем” топ-4 у наступному сезоні – це просто божевілля… Дивні події час від часу трапляються, але ж не такі…Надія??? за 2 роки 2012, а потім, вже не важливо, чи ти Кріштіано, чи Тостер – всі … правильно, будуть дивитись футбол з Українських лісів … чи де там будуть проводити матчі??? на шахтах???

ЗІ – знову буду зайнятись “тією самою справою – PhD” … так що новий проект вкотре відкладається…

Нетен Екклстоун … про все | sharemole | sharebee | multiupload

4 replies on “Кінець? чи десь поруч є порадник з футболу для “регбістів””

4 Comments

 1. Крауч грає та й буде грати там, де і Глен Джонсон. тій самій лізі. Правда, в останнього видитні фізичні данні.
  В мене питання. Чому Глен Джонсон – правий захисник. Я сам не розумію, а мені ніхто не може пояснити.

  Спаркі – пупсік, звичайно, але ж склад команди. Та чемпіонство. Так, чемпіонство. Арсенал – ЛОЛ, Роял Блюз – вже три роки, як вичерпують той ресурс. МЮ – вже на підході. Знову без ценрфорварда і з купою лайна (горох дупу розiрвав). Звичайно, що цьому Ліверпулю не вдасться самому виграти чемпіонат, але серед усьго цого лайнового лайна можна скористатися спадом конкурентів – коли, як не зараз? Останній сезон – для чемпіонства вже не треба обов’язково губити пункти менш як в 9 матчах. А із Спаркі чого можна очікувати? Я знаю, чтого. 1-1, 1-1, 0-0, 2-1, 1-2, 1-1,1-1…

  Воно вам треба?

 2. У тому то і спавра зі Спаркі — 1-1, 1-1, 0-0, 2-1, 4-1 на Олд Траффорд … це буде супер, і значно краще ніж за кілька тижнів за керування Бенітеза у цьому сезоні … якщо будемо у дупі – краще це робити з людиною, яка вже там була – чи то Фулем чи Роверз – різниці жодної…

  Я ж не кажу О’Лірі чи Девід Мойєс … у МЮ не буде спаду … у них – план, щороку топ 4 у Прем’єр Лізі та 1/4 фіналу Ліги Ч. І ніхто перед Фергі не ставить – виграти. Якщо не довіряєте цим словам – читайте щорічний звіт для акціонерів.

 3. Ну так і треба казати – чи то Фулем чи Роверз, а не Вельс та Блекберн 🙂

 4. до речі, є ще один кандидат … команда якого у чемпіонаті і 100 м’ячів забивала, який знає як і чому “Ліверпуль” (нехай остання фраза не читається, проте справжня). Але який дуже любить власну батьківщину … правильно Джон Б. Тошак … головне інше … асистентом у нього на відсотків 80 був би Рой Еванз … 🙂 проте це мрії … від Кенні у мене починається блювотиння … а що??? нехай Фаулер та Реднапп повертаються у футбол – на газон

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *