Джей знову себе проявляє, а резерв пропускає та пропускає…

Власне заголовок передає головний підсумок матчу резерву. Можна довго сперечатись, чи почну я знову підносити “номер 8” на пєдестал, як ідол працьовитості та відданості ідіеалам клубу, проте матч резерву проти “Сандереледу”, знову підтвердив кілька побоювань на цьому фронті.

Головне – Немес – не той, не те щоб я його ставив вище Меллора (а я його дуже поважаю) раніше, але навіть за резерв Кріштіан проти “Сандерленду” кілька епізодів просто завалив. А його дехто із “знавців” у опитуваннях у першу команду ставив ;))

Другорядне –  шанси були, і їх було достатньо для перемоги, проте був непоганий автогол а потім помилка від Сан-Хозе і Колдвелл просто перекинув Хансена … потім був ще майже 3-0 … проте МакКай-Стівен просто виніс мяча майже з лінії воріт.

Пачеко хоче, Джей хоче, можливо Стівени Дарбі та Ірвін … щодо інших … можливо, вони навіть себе не бачать у основі Бенітеза. (найкраще має бути вже десь у мережі ;))

з поміж іншого – Бенітез вкотре зізнався у тому “що думав про вихід з клубу”, начебто криза та нестабільність у результах на трансферному ринку спричинили “деяку нестабільність” у клубі і важко було без нового контракту у кишені думати про щось ще… Далі “Фулем” і є про що думати.

One reply on “Джей знову себе проявляє, а резерв пропускає та пропускає…”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *