Команда до 18-ти років знову програє

На питання чи був Паррі з Мурсом на грі – відповім одразу: Паррі – був. Але це у жодному разі (хоча, на це можна дивитись по-різному) не допомогло команді зіграти краще. Навпаки матч проти «Дербі» став чи не найгіршим для молоді «Ліверпуля» цього сезону. Під кінець сезону молодь «Ліверпуля» не спроможна показувати ні гри, ні об’єктивно заробляти очок.

Команда, яка цього тижня лишень повернулась зі збору у Абу Дабі, виглядала дуже втомленою та здавалось потребувала солідного відпочинку. Щодо гри, у першому таймі «Ліверпуль» епізодами проявляв хоча б якийсь футбол, і лишень завдяки порятунку у стилі Хеншоса / Філа Невілла, який цього разу виконав Астріт Айдаревіч, господарі поля не пропустили.

Проте у другій половині гри, вдача відвернулась від «Червоних», після того як суддя призначив пенальті у епізоді коли гравець «Дербі» впав, далеко відпустивши від себе м’яча. Гравець «Дербі» з позначки не схибив.

Могло бути й гірше, адже гравці команди гостей ще кілька разів хибили з гарних позицій, одного разу з трьох метрів. Щодо господарів, то вони попри відсутність будь-якого штурму воріт суперника наприкінці матчу, все ж спромоглися створити хоча б один шанс на всю команду. Але удар Джо Кеннеді з лінії воріт вибив захист «Дербі».

Шейн О’Коннор, котрий вийшов на заміну, ще до кінця матчу спромігся на кілька непоганих прострілів з флангу, проте не знайшов жодного адресату у карному майданчику гостей.

Кудись, у невідомому напрямку, зникла співпраця Хайдейла та Айдаревіча у центрі поля, а в атаці Девід Аму та Марвін Пюрі перестали розуміти не лишень партнерів, але й втратили спроможність відавати паси один на одного, як і забивати голи.

«Ліверпуль»: Хансен – Скотт, Ірвін, Кеннеді, Макай Стівен (О’Коннор) – Аму, Хайдейл, Айдаревіч, Каканікліч – Пюрі (невідомий гравець із Швейцарії), Пеппер.

0 replies on “Команда до 18-ти років знову програє”

Your email address will not be published. Required fields are marked *