La Resistance lives on

Вдихніть, більше повітря – завжди непогано для ваших мізків, та не намагайтесь подалі “шукати зайвих” та все ж прийняти те що ви бачите перед вашими очима.

У Бенітеза було вже більше ніж достатньо грошей для того щоб “зібрати” склад, який може сперечатись за звання кращого у Прем’єр Лізі. Минулого сезону у клубу була примарна надія на щось, і навіть “були розмови про чемпіонство”. Цього року це майже той самий склад, і той самий склад спроможний грати на рівні клубу з Бірмінгему, причому навіть не “Астон Вілли” а “Сіті”. Не потрібно знову підіймати тріади щодо того продажу Хабі або ж чогось ще …

У той день коли футболіст Стівен Ворнок святкує власний день народження і його командна виграє на Олд Траффорд 0-1, і він бере у матчі участь є свої плюси, та великі мінус – коли так на Олд Траффорді буде грати його рідна команда, я візьму будь-яку власну критику назад. Скільки йому років, що він з себе має – інші запитання, це ті ж самі запитання, що і до “клубу 500”. Приєднуйтесь до клубу “700” і тоді ваше прізвище будуть з ненавистю, проте з повагою називати навіть вболівальники з “червоної частини Мерсисайду”. (До речі, Майкі Оуену вже 30 …)

Повернемося до роздумів вголос, у кінці минулого року, хтось з вас думав, що “Ліверпуль” у міжсезоння витратить 18 міл. на правого захисника та 20 міл. на півзахисника, який досі не зіграв жодного повного “competitive” матчу? Напевно що ні, а от наш старий знайомий, той самий, що на чолі “Ліверпулю” мав всі підозри.

Питання залишається відкритим: пощастить “Ліверпулю” і цього року чи вони будуть знову “примарними претендентами” на трофей? Якщо посеред всього – гроші, то “Ман Юнайтед” мали б сьогодні бути на рівні “Вовків”. Вони нікого? не придбали, прийнайні не за 20 + 18 міл, а витратили лишень 17, притому “втратили гравця на 100 з лишком мільйонів”. Це не думка вболівальників “Юнайтед” це один зі слоганів з футболок вболівальників “Сіті”, “Ман Сіті”.

Чи можна назвати постійні скарги щодо стану та якості футболістів, які є розпорядженні, поведінкою гарного наставника команди? Яку ще мотивацію мають мати гравці, які вже у більшості знають (хоча б з висловів “наставника”) про те, що їх би без проблем змінили на когось іспано- чи франкомовного, якщо б у Босса були б гроші??? У більшості інших, не таких “бідних” та не таких “амбіційних” “клубів з історією” до цієї ситуації не доходить, або доходить при вильоті у нижчий дивізіон, адже наставник, як правило, стоїть за будь-якими вчинками власних гравців і дозволяє їм грати у футбол, а не зосереджується на “mind games” з підстаруватими шотландцями.

Невже потрібно ще трохи постраждати щоб деякі вболівальники “Ліверпуля” зрозуміли у чому проблема їх клубу? Точно не у тому, що власники клубу не є такими заможними, як би ЇМ хотілось. Це тому, що Бенітез не знає цієї проблеми, він не знає, що робити коли доходить до “історії”. Він знає, що казати у потрібний час щоб зберегти фанів і власників у тонусі, проте, як правило, безсилий коли доходить до того щоб отримати від власних гравців їхню найкращу гру.

Він був дуже розлючений у перерві матчу з “Фіалками”??? чому жодних подібних заяв жоден гравець не робить після “ніякої гри проти “Роверз””(цитую “Вождя”). Ви можете сказати а як же “Стамбул”? У іншому фіналі “Ліверпуль” грав краще, проте нічого не здобув. Був ще фінал проти “Вест Хему”, який би запам’ятався як фінал Діна Ештона (який на цьому тижні сказав прощавай футболу), якби один дуже жадібний до трофеїв фанат “Ман Юнайтед” не забив у додатковий час. На цьому всі звитяги Бенітеза завершуються.

Ми можемо безперервно ділити “не наші” гроші, та вказувати на проблеми або ж помилки попередніх наставників клубу, проте це не вирішить проблеми, які має Рафа. Навпаки, зробить їх більш ідіотськими у розумінні посторонніх спостерігачів.

Віра – це добре, проте не тоді коли вона є “сліпою”.

Я пам’ятаю, досі пам’ятаю, як один з вболівальників “Ліверпуля” колись до мене сказав: “У твоїй команді з Каррагерами і Ворноками – “Ліверпулю” нічого не світило б” … хіба зараз світить??? я краще б мав двох гравців на флангах, як “Евертон” (Хібберт та Бейнс), які є посередніми футболістами у “світовому масштабі”, проте знають, за кого та за що вони грають кожного разу коли одягають футболку “свого клубу”. Це не робить поразки легшими чи нічиї “сумнішими”, або ж перемоги більш яскравими, це просто робить футбол більш … “футбольним”. Футбол у якому є зв’язок між вболівальниками та гравцями, та власники котрого планують “Теско” біля стадіону, а не концентрують власну увагу на “продажу футболок з симпатичним” хлопцем.

But when they torture you,
you will not feel you need to run,
For though you die, La Resistance lives on.

2 replies on “La Resistance lives on”

2 Comments

  1. В середу гра проти Латікс.

    p.s.: Дін Ештон, Дін Ештон,.. Только Бобби Замора!

  2. я в середу – пас = пишу мемуари (потім дам почитати) [жива трансляція на л.но]

    а “компанія щодо Боббі Замори набирає обертів” (с)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *