Може я лише такий один?

Мене лякає багато речей у футболі та за його межами. Поза футболом мене більше всього лякають … футбольні сайти. Це не той випадок, коли я вкотре висловлю свою думку про вічне: чотири-п’ять однакових за змістом сайти для однієї команди – це занадто (хоча є підозри що Київського Гурту Вболівальників Ля, буде скоро КГВЛ.орг – класна назва), це той випадок коли я знову вставлю власне “fe” щодо дизайну офіційного сайту клубу.

Той прогрес який було зроблено від сайту 2001-го року (уявіть ситуацію, команда щойно виграла Требл, а у деяких людей просто з’явилась можливість бути у інтернеті) до 2005-го мені досі не зрозуміла. Досить гарний продукт (це про сайт 2001-го року), дуже продуманий, зручний і доволі непогано зроблено навіть на 2009-й рік і тут 21-го Квітня 2001-го року, це я точно пам’ятаю, з’являється сайт дуже похмурий, з відео-контентом, без “фанз летерз”, з червоним тлом…

потім був стрибок “назад”, 2005-го ще до “Однієї ночі у Травні”, його цей клятий сайт, до котрого за майже 4 роки звикли, змінили на нову версію, яка проіснувала до вчора. Біле тло, нормальне Джава меню, дещо дебільні реклами, сайт став трохи схожим на старий “до треблівський ресурс”

… тут тобі знову … і-тікет, прямі трансляції у і-нет матчів резерву, невже це потребує зміни дизайну на “космічний” та “футуристично-ігровий”??? Звісно ні. Проте тепер ми всі маємо унікальну можливість при підвантаженні головної сторінки бачити не Лише велике ФОТО Торреза, але з Аквілані/Джеррарда за суміцниством.

Процитую Др. Шелдона Купера: “Вони кажуть зміни – на краще, вони – помиляються” … хоча потрібно якось продавати футболки команді, яка виграє 2 матчі з 10.

PS

хоча б діти ще приносять якусь користь … все це “шляхом “Барселони””… чи буде кубок – навряд, проте буде весело.

трохи пізніше додам перший матч Стіві Джи за основу %:) проти “Роверз” та все той же 9899 … якість так-собі, проте під час виходу Джеррарда на поле – покращується !? а ви кажаете – нові технології, просто чортівня якась

One reply on “Може я лише такий один?”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *