Що знову????

Тільки-но “Ліверпуль”, до речі не вперше, виграв у один м’яч у “вольовому стилі” так знову дехто почав говорити про те, що “титул не програють у Вересні” та “Тостер – краще, що можна було придбати за 25 мільйонів фунтів” і тд.

“Тостер” і насправді має поки що непогане співвідношення матчів та голів, проте він поки що не показує нічого нового, Рейна з іншого боку має новий рекорд у співвідношенні матчів та сухих матчів. Каченятко та Карра почали рекламувати фільм про “15-ть хвилин”.  Натомість щось дивне коїться із Джеєм. Він мав грати проти “Хему”, адже був лишень у запасі проти резерву “Ман Ю”, і що бачимо у кінці??? Навіть не було у запасі … натомість було місце для виходу Рієри … просто побігати та витратити час … і це для гравця, який мав “повернути промінь надії у серця вболівальників”.

Пригоди Тостера??? Він проти “Лідзу” грати не буде (а може і буде, якщо потрібно “збільшувати власний запас голів” у сезоні) , а отже буде грати хтось інший, наприклад Джеррард. Щодо Торреза, щось дивно коїться лишень у мене, коли чуєш про “30 і більше” голів за сезон у ВСІХ турнірах??? Сказав би хоча б раз, заб’ю 25 у Прем’єр Лізі…

Хоробрий Тостер

А ще ця книга “від Ель-Нінньо до КоролЯ” це він про що???

?ЗИ Кіріякос знову не грав … чи це не дивно?

0 replies on “Що знову????”

Your email address will not be published. Required fields are marked *