Нащо ж тоді Кіріакос?

Я ще влітку дивувався трансферним рухам Бенітеза, адже з’являються собі або ж дешеві “жабенятка”, або ж вікові гравці на сезон. І тут починається те, заради чого всі зібралися. Після того як стало зрозуміло правила щодо “виконавців віком до 21 року”, дитячий садок під назвою “Арсен Венґер та його тачка з морозивом” та “Стів Боулд не п’є, тому всіх виховує” не здається такою сильною авантюрою. Натомість Бенітез з прикрістю та деяким нерозумінням сповіщає “Це правило вводять зарано”. Дійсно? Можливо Бенітеза ніхто не попереджав. Ніхто ж не заважає замість Кіріакоса випускати Мартіна Келлі (так ризиковано, але щось-то потрібно робити), у матчах основи, хоча власне греку ще до основи то і далеченько. Є ще майже нездійсненний проект “Джей та Стівен”, невже Рафа не продасть їх за додаткові гроші на зарплатню для Аквілані???

Як там було з Рієрою, ну і що з того, що він вміє бити по воротах та високий на зріст, якщо він грає у футбол через гру або через дві? Тоді і Лейву можна назвати класним, адже він грає кожну гру на одному рівні, хоча і відстойному. Одним словом, я заснув під матч з Деберцені.

Одним словом, якщо грека і купували то виключно для матчів резерву, як от проти “МЮ” сьогодні. Але чи варто було його купувати? Може б Міку Річардса, дуже дешево було взяти, “Ман Сіті” пропонував майже всім крім “МЮ”, вони такого, за словами Марка Х’юза ще “зроблять”.

0 replies on “Нащо ж тоді Кіріакос?”

Your email address will not be published. Required fields are marked *