Перший пішов …

Це був перший хет-рик у сезоні, чи мені здалось? Дивно якось бачити Йосі його автором, а не Каченятко, чи Досена. Щодо останнього він вийшов з фавору, так що Деґен-ерація продовжується. Результат? він буде важливим виключно на Торф’яному болоті, а на Анфілді цього разу все пройшло без несподіванок. Зауважте, нащо було вводити додаткові заміни ??? Щоб Деґен-и та схожі типи виходили на поле?!

Власне перегляд матчу, після такої значної перерви вийшов дуже змістовним, хіба що дуже прикро, що знадобилось улюблене “А скільки вміщує ваш стадіон”. Побачили старих “синіх” ноунеймів з Лондону, жах, їх стало дуже багато. Було ще святкове “Life on Mars” та хіба хто пам’ятає цього???

Далі – МЮ. Я спеціально не буду нічого писати до цього матчу і після нього, адже просто хочу переглянути футбол, нехай не такий змістовний як у матчі “Луни” з “Арсеналом”, проте Дербі є Дербі. І ой, жах – Рафа буде дивитись виключно запис, адже його протеже – Інсуа – вже у команді, і можна писати у мемуарах, якого чудового і талановитого футболіста я знайшов, etc.

Тоссер … я тут обіцяв щось з Тостером … щось буде

2 replies on “Перший пішов …”

2 Comments

  1. Дивно???

    Загальна паніко – ооо, Бенаюн забив хет-трик! Він, звичайно, хороший грак, але хет-триииик…
    Розумію, що Ватерлувіл мало хто пам’ятає, але ж Бесікташ повинні пам’ятати усі, навіть автори футбольних видань.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *