Завіса … далі тільки шоу

Про це думалось, говорилось, проте, здається, не писалось. “Ліверпуль” буде іншим, “Ліверпуль” буде кращим, проте ж не-одразу.

Рафа знову дав маху, і почав проштовхувати “власне відкриття” під назвою Інсуа (нещодавнє інтерв’ю можна подивитись тут – так експеримент, адже я майже повністю перейшов на Open Source). Рафа продав Адама, продасть Джея і Стіва Дарбі взимку, Рафа знову щось будує. Коли він прийшов на посаду менеджера “Ліверпуля” одне з перших питань до нього було “Коли ви очікуєте чемпіонство?” … він тоді відповів “2”, реалістично 3 роки … вже пішов 5-й. За цей час Майкі Оуен змінив три клуби та обрав “клуб з історією”, “Ліверпуль” двічі вийшов у фінал Кубку Ліги Ч, тричі виходив до Фіналу Молодіжного Кубку Англії, двічі ставав другим у Прем’єр Лізі, проте жодного разу не був дійсно близьким до трофею. Скільки там було очок??? 4 – 6 … коли буде “2” і все буде вирішуватись у останньому турі, тоді, на мою думку, “Ліверпуль” буде близьким. Як казав Шенклі, якщо ти перший – ти перший, всі інші – до дупи.

Такі високі, знову чомусь???, були сподівання на цей сезон, всі просто кричали – це шанс. Нащо? “Ліверпуль”, і головне –  його лідери, одразу показали, що вони не у формі. Все буде добре через 6-8 турів, і ми можливо зможемо забути ці строки наче поганий жарт, проте може бути запізно.

“Ліверпуль” зіграв посередньо проти “Шпор” – програв

“Ліверпуль” непогано зіграв проти “Стоку”, проте були “Лакі-Панч” і “Сток” за грою мав брати очки, проте коли “Щастить, то Щастить” і 3-0 чи 4-0  … яка різниця??? навіть 2-0 не відповідає тому, що було на полі.

Тепер що там??? “Вілла” … а коли ви отримуєте “Лакі Панч” у власні ворота, і не один, а два??? Навіть “Сток” мав можливість такий забити. Проти “Лакі Панч”-у “Ліверпуль” не має зброї. Проте не результат, а неготовність “лідерів” клубу грати у футбол, знову кинулось у вічі. Тоссер, знову падав, чогось просив… Ви думали, що з продажем Кріштіану все завершиться, аж ніяк.

Я ще до матчу, зі “Стоком” говорив, що мене влаштує поразка 0-1, бо це дещо комусь покаже … проте не вийшло

Проте я вже точно помилився, ніхто з пари Джеррард – Торрез нічого собі не зламав, і списувати на щось вже не має сенсу. Що там у наступному матчі? – Болтон… Який рахунок влаштує 0-1… дійсно на користь “Ліверпуля”. Нехай зіграють погано, нехай Стиви знову буде мовчати весь матч, а потім буде робити чудо-підкати… нехай ледве виграють. Тоді все почнеться по справжньому. Адже врешті решт – поки що, вони є дійсно є Pride of Merseyside…

може все ж таки повернути швидко Роббі Кіна??? хто-зна… хто-зна

0 replies on “Завіса … далі тільки шоу”

Your email address will not be published. Required fields are marked *