Бенітез шукає форварда, нащо Дірк?

Ні насправді, це вже смішно. “Потрібен хтось на допомогу до Стиви та Торреза”. І це у той час, коли Дірк розриває захист збірної Англії (голів не бачив, жодного, так як … ну це воно … не бачив та і все). Є ще, несподівано повернувся, Міні-Дірк – це може бути другим шансом Бенітеза. Крім іншого “Бірмінгем” за смішні 7 міл. може придбати Кріштіана “Чучо” Бенітеза, а “Ліверпуль” ні? Як можна здогадатись Бенітез є форвардом, і забив-то побільше ніж Нґог. І ця дивна новина на .тв, де ледве не всі вболівальники тільки-но і передбачають, що “Ліверпуль” виграє трофей це як???? Кожного року поки Стіві не буде 35 будемо таке писати. Скоріше б футбол.

One reply on “Бенітез шукає форварда, нащо Дірк?”

1 Comment

  1. Третім форвардом буде Йоссі. Четвертим – Нгог. Він хороший грак. Пластичний, габаритний, добре фінішує. Мать Бенітес купить не форварда, а захисника у Тигрів. Та це, звичайно не виключає можливості, що він купить кого завгодно, наприклад когось як Марка Гонзалеза, яки сам вже в ЦСКА.

    p.s. подивився новину – любі Трагічно Сині вразили списком придбань. Хочеться, щоб і вони піднялися трохи вище, вибивши когось з нахаб із Лондону та Манчестера.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *