Хаммілл пішов, офіційно

Як і повідомлялось, це ледве не улюблена моя тема, Хаммілла було продано для того щоб заробити на зарплатню для Аквілані, також очікуються взимку ще один продаж у районі 3-6 міл фунтів (здогадайтесь хто так може коштувати ??? ***), так щоб зберегти баланс хоча б близьким до нульового. (Ліверпуль все ще живе у борг). Все це нагадало історію з проданням Роббі Фаулера до “Лідсу”, коли у кінці сезону у загальному балансі клубу за футбольний рік стояло +5 міл. фунтів, коли Роббі продали більше ніж за 10 … А всі кажуть Криза тільки зараз, віртуальні гроші підпилюють світову фінансову систему. Власне, “Лідс” віртуальні гроші загубили… “Ліверпуль” вкотре вдало продає надію.

Може швидко повернути Роббі Кіна, а Каченятко до центру захисту разом із Джеєм?

PS

Я не збираюсь купувати футболку “Барнслі” з 20-м чи яким-небудь номером, мені вистачить однієї синьої. Скільки було таких переходів розчарувань, ВСІ грають у Чемпіоншипі та нижче, навіть Ґатрі.

2 replies on “Хаммілл пішов, офіційно”

2 Comments

  1. Ворнок – інша категорія. Один з тих, хто зіграв більше 10 матчів за клуб. Він мав би зі Стіві Джи у основі “Ліверпуля” грати, а не бути капітаном “Роверз”… як там було … Краще травмований ФАуреліо, ніж здоровий Ворнок

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *