Нова пісенька…

ООО We got the prime midfield in the World…

We got Lucas Leiva, Aquilani and Havier Mascherannnoooo 🙂

Зникає Стіві Джи …

Всі помітили, що Мартін Келлі вкотре відіграв багато … добре, з іншого Адам Хаммілл вже ніби-то не гравець “Ліверпуля”, адже Бенітезу потрібно ще на зарплатню для Аквілані назбирати.

З поміж іншого, невже тепер так боязно буде сидіти у одному “пабі” з фанатами “Роми”??? О, Альберто…

Як і обіцяно я тут буду скоро щось додавати у розділ відео, вибачте, навіть на ю-туб часу інколи не вистачає … Адам Хаммілл, Ліверпулз намбер 14…

One reply on “Нова пісенька…”

1 Comment

  1. Мабуть, найдинамічніша гра з усіх цього літа. І причина, схоже, в класі суперника. Тому і Келлі добре відіграв, і Лейво, і Кавальєрі, і Маскерано вдало приходив у напів-напад (а як він пассес бол фоті ярдс перед голом Магога!).

    Помітив нову тенденцію в грі, яка допомогає ефективно грати без “Місків”. Називається “прибуття потягу” виконується гравцем необхідної фактури (Гленом Джонсоном, Маскерано або Дірком). Коли всі чогось чекають, і вривається такий паротяг, що влаштовує паніку на станціі.

    Кавальєрі трохи здивував. Кілька цікавих сейвів. Має певну воротарську магію, яка діє, коли людина вже не може нічим допомогти, і мабуть знає про це.

    Румини, що вибили донецьку команду, на стадіоні співали своїх пісень на мотив “WJWMHA”, тобто “LNo9”. Та це вже не дивно, что усі вдалі пісні Енфілду розбираються на пародіі.

    Мені ж на думку спадає “We’ve got the ugliest midfield in the world …” далі список гравців, що допускає широку ротацію.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *