Транмір Роверз???

Заходиш раз на місяць на офіційний сайт не через і-тікет і дивуєшся: 24-го буде грати резерв (Ліверпуль ХІ) проти Транмеру. Гут-гут, це вам не на Торреза 15 хвилин дивитись, а майже справжній футбол.

Щодо останнього, на лфк.тв після матчу (це єдине на що я встиг з Тайського матчу), роздули стару пісеньку “Крім Принцеси ніхто і близько не стоїть” … “Далеко, проте поруч тільки Бабел та Воронін” “Потрібно тримати Фернандо здоровим” і тд, що знову повертає нас до вже відомого календаря матчів Прем’єр Ліги… “Шпори” … “Сток Сіті” … “Вілла” … “Болтон” занадто “фізично сильні” команди, особливо якщо взяти до уваги, що “Шпорами” керує Харі Реднапп. Ви уявіть, тільки уявіть, що Торреза буде травмовано на 4-6 місяців вже у матчі проти “Сток Сіті”. Уявляєте? Просто Рай …

І це вам не рекламний матч, резонність котрих для “Ліверпуля” ставили ще під час турне США у 40-х (так книжки про Лідделла проявляють себе :)) Проте найцікавіше це те, що новий номер клубного журнулу “МЮ” має вийти з інтерв’ю з новим 7-м номером, де зазначено “Я був би не проти завершити власну кар’єру у МЮ” … звісно це вольності перекладу … проте чи не сам факт подібного висловлення колишнього ідола підліткової “червоної” жіночої частини Мерсисайду вас не лякає???

Кінг Джулієн

Може швидко обміняємо Хабі на (Короля) Джуліана Лескотта, пінгвіни будуть не проти

2 replies on “Транмір Роверз???”

2 Comments

  1. А найдалі від Торреса, певно, був Джей. Повний ахтунг і рабіш. Глена засмутив… Проте були і приємні моменти – Карра отримав від прем’єр-міністра м’яке слоненятко – “there you go Jamie, have a big cuddly toy”.

    Шодо “колишнього ідола підліткової “червоної” жіночої частини Мерсисайду”, мій дід, Олександр Андрійович, виявляли з-поміж сотень гравців саме Майкла Оуена.
    “Подобається мені цей хлопчина”, – любив повторювати він. “Справжній футбольор! Як Христо Стоїчков”.

  2. Слоненя? Все пропустив …
    Про Джея вже чув, можна додати до Хабі на обмін, “нам потрібен новий король” … нехай це буде Король Джуліан…

    щодо Стіга … БлуКіппер повідомляє про його Синюшність

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *