WTF???

Два тижні і жодного пристойного трансферу? Куди скочується “Ліверпуль”…  Маві-хто? спочатку Нґог, тепер Мавінга…  Працюємо на рівні “Болтону”, може хоча б у фінішній таблиці чемпіонату будемо вищі за “скакунів”.  Надія ще є … можна Харі Рендаппа запросити трошки попрацювати над поліпшенням загального складу.

Все ж фінансова криза у власників, напевно, проявляється і ще довго буде проявлятись, треба когось продати, когось не потрібного, проте щоб “продати щось непотрібне, потрібно придбати щось непотрібне, а у нас грошей немає” … щось дивно з дитинства пригаладось…

Можна звісно замінити Вождя та Хабі Катермолом (тупий жарт, напевно, з РОВКу) і Плессі … ? І забути про Європу … варіанти є …

Щодо іншого, як повідомляють надійні джерела, футболки з Майкі погано поки що розкуповуються у Англії, проте у Східній Азії почався новий Майкі Бум … одним словом знали, що купували.

Можливо, якщо прокинусь офіційно (надійшло за час відпуски аж 173 листи, і це тільки на гмейли) від відпуски, підвантажу Глена. Ще не бачив, проте сподіваюсь, він не сказав “Це великий клуб і бла-бла-бла”

One reply on “WTF???”

1 Comment

  1. А “міні Пепе” Бузаніс нагострив лижі до Рексхему, але, кажуть , що тренуватися він хоче тільки з “Великим” Пепе, тому тренуватися в дні, вільні від матчів, буде в Ліверпулі.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *