У автора плавляться мізки

Власне це – факт, почались плавитись,  не встиг я відпочити від і-нету кілька днів, так тут з’явились особи без відчуття гумору, Торрез забив проти Ол-Блекс (ті грали у футбол) багато, кажуть, аж три.

Головне – Глен, Глен, Глен 17 міл. за це … це ціна згідно з ВВС, і я не про те, що “Ліверпуль” ніби-то збирається його купувати, ви на ціну подивіться!!! Нащо помпеям взагалі гроші, їх же ж мали придбати хтось??? Краще поверніть Тоні Адамса! Тrue Legend 🙂

Є всі шанси, що Джо, якщо звісно нап’ється з Рафою у пабі, може бути новим Тоні, якщо не за зростом, або рівнем гри на полі, то хоча б за вмінням грати з чаркою. На останнє, до речі, є всі передумови,  на ТЛВ вже пішли чутки про те, як відзначали  невдачу у фіналі Кубку Англії. Джо ніби і зробив все що міг, проте він же капітан, а дехто з дітей (за чутками молодший Інс), просто не вживає … можливо через дуже строгих батьків … хто зна?

Щодо іншого, обіцяний ДВД фіналу першого фіналу КЄЧ для  “Ліверпуля” поки що є недоступним, його так і не випустили і, навіть, зняли тему з попереднім замовленням з Амазону. Огляд сезону придбати можна, думаю, після відпустки, хоча про що там дивитись???

З іншого боку фінал у 2005-му визнали кращий за фінал у 1977-му, дивно чи не так? Є всі підозри, що якщо проведуть голосування щодо кращого гравця за історію перші два місця займуть не Лідделл та Сунесс (це так для прикладу), а Каченятко та Принцеса … жах

5 replies on “У автора плавляться мізки”

5 Comments

 1. Іспанці виграли навіть не в бочок, вони виграли – я не знаю як кваліфікацію цих гравців назвати. Трохи вища за мою на полі (по-каталонськи їх кличуть Nou Camp). Гол Вільї – після того як центральний захисник промахнувся по неквапливо ширяючому м’ячу. Гол Торреса головою (третій?, я вже збився з ліку) – ну це вже вобщє!

  Помпі гроші дуже потрібні – Солу запропонували новий контракт, його треба чимось забезпечити.
  Непоганий бізнес, до речї: нових витрат на такі дурниці як база та новий стадіон немає.
  І кожного року когось за купу грошей позбуваються: Діара, Мунтарі, Джонсон. А Сол, Нванкво та Девід вживають все більше і більше.

  На гуглі сьогодні лайвербед і гусиничка 🙂

 2. По Євроспорту дауть австралійський футбол – там те, до чого вони звикли і поле еліпсоїдне.

  Алонсо поголився. Рієра не грав (в першому матчі брав участь в усіх перших 4 голях).

  про рієру взагалі багато трапляється останнім часом:
  http://www.goal.com/en/news/9/england/2009/06/17/1331168/exclusive-liverpool-need-something-else-next-year-albert
  відповідь бенітеса:
  http://www.imdb.com/media/rm2983632384/tt0066765

  омск:
  http://lfcglobe.com/pictures-riera-marries-girlfriend-yulia/

  Щось чути про подальшу долю Гарі Маккай-Стівена?

 3. МакКай Стівен офіційно ще гравець “Ліверпуля”, наступного сезону на нього чекає Рочдейл чи Грімсбі … прогресу не було, швидкості мало …

  Омск … ви ще про Малкіна згадайте 🙁

  Мене тут “просять” Дортмунд 2001 Фанз Сторі викласти … думаю…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *