Pepe!!!

Ю-туб акаунт знову закрили через МБІ Джеррарда та Дірка, наявність будь-якого контенту у червоній футболці з можливістю взяти його з лфк.тв автоматично призводить до закриття. Підвантажив “нове” відео, можливо, вже не таке нове, проте Пепе чесно намагається заспівати пісеньку про Торреза. Одним словом: усі за новою формою клубу, футболки з номерами 14 та 20 не замовляти…

На відео є всі старі знайомі, так що не факт, що протримається довго, якщо потрібно підвантажу повну версію шоу під назвою “12-й гравець” звідки власне цей кліп.

З поміж іншого, сера Роджера Ханта було визнано кращим гравцем 60-х, таке велике шоу було у Понеділок години на 2, і голосували, всі хто мав можливість. Власне, вибирати було з кого. Якщо взяти глибше, голосування щодо 40-50-х та умовно “30-х” проводити не варто … там було три особистості Лідделл, Метт Басбі (Алл тайм Грейтс за думкою фанатів 46-го року), та Елайша Скотт.

3 replies on “Pepe!!!”

3 Comments

 1. Ага, трьох років достатньо, шоб стати Алл тайм Грейтс. Якщоб вчора проводили б рейтінг то мабуть став би Торрез, так?

  Як на мене всі ці рейтінги – а саме розподіл місць всередині них – до сраки. Вони привабливі тим, що дають змогу звернути увагу на того чи іншого забутого гравця чи гру. І він вже сам себе поставить на потрібне місце, якщо був гідним нього. МБІ вже, мабуть, другий у рейтингу, а ще без титулу.

  Тмм часом Тіті Камара очолює сбірну Гвінеї, а Джон Барнс звільнився з посади гол. трен. сб. Ямайки (+5=4-0) та перебрався ближче до Анфілду – в Транмер Роверс (Ліг 1).

 2. чому ж… ще один рейтинг http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N164715090611-1019.htm, я б клацнув на Мартіна Келі, проте не все так добре з “Каррою”, він все ніяк не звільняється…

  щодо Басбі, там було все дуже серйозно, опитування проводили як раз після війни, тобто реально 3,5 роки ніхто не грав і тут тобі питають … а хто ж до війни був кращим футболістом “Ліверпуля” з початку століття … більш того його, Мета, ще і капітаном символічної збірної обрали.

  Щодо іншого, весь світ у очікуванні щодо Ронні, чекають всі … може дійсно вийде

 3. Якщо б питання стояло “Хто на вашу думку заслуговує на прогрес у першу команду?” чи “Кого б ви просунули у першу команду?”. А за такого визначення “Хто найбільш ймовірно..” то ймовірносний простір завузький – не вистачає пункта “Ніхто”.

  Келлі трохи затупий. (Чи ні?) Поставив Джея, бо Рафа любить грати на публіку. І потім – Карра знає що нікуди не піде і буде грати до одуріння. А от у Спірінга є шанс: Торреса за J40 продають, Лукаса – в аренду в Інтер, Джеррарда – в напад. “От вам і небіжчик!”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *