Кінець сезону – підсумки (частина І)

Мав певне бажання назвати якось по-іншому, наприклад, “історія злету та падіння”, проте змінив власну думку, доки писав це. Адже про який злет можна говорити? “Ліверпуль” протримався на першій сходинці кілька місяців і … і знову набрав більше 80-ти очок. І одразу ж по завершенню сезону, як і у 2001-2002, почали всі підраховувати, у яких сезонах хто б мав можливість з такою кількістю стати чемпіонів. Сумно.

Звісно, можна пересунути розмову на “якість очок”, і тут все не так погано. Так, багато нічиїх, багато з них вдома, тільки дві поразки, проте є те головне, що відрізняє те чи інше друге місце від цього, це не Торрез, не Джеррард, а той факт, що це друге місце було здобуте після поразки, major blow, якщо хочете.

Пам’ятаєте як закінчився сезон 2007-2008? НІЧИМ, хіба-що резерв Аблетта виграв звання кращого у країні, а ще рік до того був фінал Ліги Ч, а у сезоні 0708,  була перша поразка “клубу з Лондону”  у Лізі Ч за підсумком двух матчів. Не знаю як у кого, а у мене вона залишила певний рубець у свідомості, я взагалі мало що забуваю… Просто не завжди згадую вчасно ;).

З того, нуля, під назвою 0708, потрібно було щось побудувати. Рафа знову показав свій геній на трансферному ринку, і придбав лишень одного нормального футболіста, Рієру (відсутність імені якого у тегах на цьому блозі, може сказати мою особисту думку щодо цього “геніального трансферу”), придбавши деякий баласт на компенсацію. Був ще Роббі Кін, це, як і кілька років до цього, був інший Роббі, Фаулер, на всяк випадок, якщо справи підуть погано у сезоні – я ж придбав фаната “Ліверпуля”, справи пішли добре і Кіна було продано взимку, дарма …

І що крім другого місця має клуб у сезоні? Провал резерву, який очікувався після того, як Бенітез з нормальної команди залишив тільки Джея та Дарбі, всім іншим обіцяв шанс у майбутньому,  після оренди, після чого була ще одна оренда. Звісно, Бенітезу ж потрібно було думати про “1-ше” місце, а не про розвиток команди, без жодного сарказму.

Ліга Ч., важливі, “надважливі”, тільки для двох-трьох чоловік у клубі (Рафа-Принцеса-Каченятко, можливо Пепе) перемоги над Реалом, після яких був провал проти “команди з Лондону”, вдруге … Ще був матч у Кубку Англії проти “кращої команди Мерсисайду”, кращої команди у цьому розіграші Кубку Англії, не за результатом (до фіналу ще 8 годин), а за грою. Матч повний помилок і відсутністю будь-якого креативу від життєвого фанату “Евертону” та “Ман Ю”, Стівена МБІ Джеррарда, якщо не маєте довіри до цієї фрази, почитайте його автобіографію.

0 replies on “Кінець сезону – підсумки (частина І)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *