Хто куди, а Абллетт до країни тюльпанів

Шанси молоді зіграти у останньому матчі сезону проти “Шпор” у матчі, який нічого не вирішує рівні нулю, офіційно, так що, як і раніше у сезоні, ви побачите Інсуа, Лейву та інших іспаномовних гравців, а молодь у той час розділилась на дві групи.

Перша, про це написав російською коротко, і все вже про це знають,  грає проти “Арсеналу” у фіналі Молодіжного Кубку Англії. Інша ж на чолі з Аблеттом грає у турнірі для гравців віком до 20 років, який офіційно починається сьогодні.

“Ліверпуль” буде грати у групі з “Аяксом”, з яким нещодавно грали товариський матч, “ПСВ”, “Грєміо” та збірною Єгипту до 20-ти років. Інша група складають “Валенсія”, “Атлетіко Мінєйро”, “Фейєнорд” та австралійська молодіжка.

Формат матчів: команди грають два тайми по 20 хвилин, грають швидко і результат буде швидким. Результат будуть здобувати Джей та Стівен, будуть відсутні кілька гравців, які грали на чемпіонаті Європи нещодавно.  Склад, згідно з ТВЛ, є приблизно таким: Галаксі, Олдфілд, Дарбі, Менді, Сан Хосе, Хус, Антві, Палссон, Джей, Вейль, Бруна, Флора, Немес.

“Ліверпуль” сьогодні пообіді грає проти “Грєміо”, ввечері проти “Аяксу”, а у Суботту проти Єгипту та “ПСВ”.

One reply on “Хто куди, а Абллетт до країни тюльпанів”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *