Не той матч … не той склад

Напевно схожі слова можна сказати ледве не про половину “невдалих” матчів Бенітеза у цьому сезоні. Так і цього разу: поки Джей у нижчий лізі забивав власний хет-трик проти “Болтону” на лавочці у цей день був пан Лукаш Лейва. Погана прикмета: Лукаш поруч – чекай на нічию.

Але ж самі ж хотіли – більше голів, щоб команда “вбивала” суперників, от і “довбивалась” … особливо коли добивають її на її ж полі вдруге. Це не так страшно, як би ще не той “Рассия впєрєд” перед очима, звісно це не темношкірі американці у футболках Малкіна, проте присмак є.

Попереду “Ньюкасл” вдома, і десь під самий кінець “Шпори” … Так що є проти чого воювати ;), звісно, якщо селекція буде відповідна.

Звісно – не має Каченятка (його біографія за розмірами втричі більша за “Заратустру”, та вдвічі більша за біографію Лідделла, а ж йому ж ще 30-ти нема), Tosser ще “забива та забива”. Проте є і гарні новини – Гудвін Антві, повернувся, і зважаючи на стан у захисті “Червоних” може не тільки за резервну команду “ляпи” робити.

Проте, годі про погане – “Краща команда Мерсисайду” знову їде на Уемблі :-), Тоні Хібберт знову у фіналі, цього разу на Уемблі. З’явився новий “кращий тренер у Світі” і тд. А це значить, хтось требл вже не виграє … ну і за те спасибі.

One reply on “Не той матч … не той склад”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *