Кожному своє

Що ж молодь “Ліверпуля” вже зіграла свій півфінал Молодіжного Кубку Англії, а от “сині сусіди” от-от мають зіграти власний півфінал у дорослому Кубку Англії. І справа не у тому, що на їх місці мав можливість бути “Ліверпуль” (знову – кожному своє), а у фразах які виросли перед півфіналом.

Бозна звідки знайшли психодилічну історію про Рунні, а потім було це: офіційна пресконференція Девіда Мойєса під час якої він сказав наступне “Я думаю, що вже скоро той час, коли “Евертон” щось виграє” (I think it will be soon, when Everton win something). Це дуже нагадало мені ще один спіч, цього разу Тома Хікса, який також прийшов для клубу щоб вигравати щось.

Цього року обидва клуби, схоже, чогось важливого не виграють, але шанси були. Особливо після того як Торрез пішов з поля. Цікава картинка виходить: щойно на полі відсутній хтось з пари (або ж обидва) Торрез – Джеррард, “червоні” одразу ж забивають щось, а інколи і багато, і один з голів забиває Дірк. І, звісно, Деґен не грає 🙂

У мене є відчуття щодо “синдрому Хабі Алонзо”, проте раз на раз не виходить знайти влучні підтвердження. І що ви думаєте, вже почалися чутки щодо трансферу Хабі кудись до Іспанії. І байдуже, що там два великі клуби, а всі інші 5 – клуби з історією, головне написати, щоб було б про що розмовляти.

Але щось не вистачає для “опцій” у цьому сезоні Дам’єна Плессі (може на Момо знову почати гроші збирати)…

One reply on “Кожному своє”

1 Comment

  1. Хікс висловлювався конкртніше, він казав, що клуб буде ” win things”. При цьому морозиво вже вигравали і залишається непоганий шанс виграти його в цьму році. А кому ще може і корона потрібна?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *