Götzen-Dämmerung*

Що ж, це сталося. Як і очікувалось двійня з резерву отримала власні контракти. Цього і потрібно було очікувати. Джей вже і тут і там встиг висловити власне задоволення та безмежне бажання бути краще ніж за Стівена Джеррарда. Людина з 8-ми років у клубі, як правило, носить 8-й номер у матчах за резерв, і хоче бути схожим на 8-го номера команди. Забагато вісімок? Можливо, це краще ніж liverpoolu.ru, який ще можна зареєструвати як єдиний і ідеологічний сайт уругвайського “Ліверпуля”.

Щодо назви “цього”*. Я знаю, що перегинаю іноді, проте інформація про нові “нові” контракти для мега-Джея, мені серце зігрівають вже кілька тижнів. Оскільки це сталося, або майже стало реальністю, вважаю цю тему не актуальною і не надалі не ціковою. Власне- Баста.

Стівен МБІ Джеррард, колись також був для мене “ідолом”, проте потім мене перемкнуло на другу частину назви, особливо після фіналу з “хаммерами”, матч з “Олімпіакосом”, як виявилось був тільки початком.

Джей останнім часом заграв так собі, і вже не забиває зі штрафних … можливо, готується до Прем’єр Ліги… або вчить іспанську.

Про Дірка, або гарне або нічого … Діііірк іs Liverpool’s number 18 :8 (фото 1 та фото 2)

(* “Падіння кумирів”, початок назви однієї з найбільш важких для читання книжок Ф.Ніцше; Падіння кумирів, або як філосовствують за домогою Молоту)

One reply on “Götzen-Dämmerung*”

1 Comment

  1. Тааак, важкий Молот.

    Якщо хлопець ставить собі мету бути на дві голови вище (як Пепе Рейна, наприклад), усе буде ОК. В іншому випадку – так, як завжди трапляється.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *