Не все ще втрачено?

Дехто здурів, точніше, дехто з гравців “Ліверпуля” точно здурів. Знову почались інтервю щодо “Нам потрібно тримати му на відстані” або ж “не все втрачено, ми, можливо, виграємо цього разу”. Що знову? Подивіться на інші команди – “Астон Вілла” думає, як їй “МЮ” без головного кіпера обіграти (причому саме обіграти), “Крю Александра” ледве не кожну гру відігрує по 2 голи, навіть з вилученнями у складі (знову очко у МК Донз 🙂 на виїзді – а вони претендують на “прямий квиток” до Чемпіоншипу), Джей та його команда трощать суперників час від часу, а тут знову “ми робимо все ще можна, навіть більше”.

Досі не розумію цю політику вимивання грошей за рахунок ігр у Лізі Ч, проте ледве не кожного разу після 1/8 фіналу, “Ліверпуль” починає грати краще. Проте не Торрез та Стиви МБІ Джеррард. Як останній забив тричі у ворота “Вілли”??? хоча б один з гри був??? А це перший хет-рик у ПЛ у карєрі. Скоро візьме на озброєння “рикошети від Френка”.

Одне відомо – гроші будуть, кого будуть купувати – не зрозуміло, кого продадуть – майже відомо. Є унікальна можливість придбати футболку з Джеєм без Карлсберга та червону, до його перешоду до “Вігану”. Там йому буде зручніше з Лі Катермолом, ще хто? Можливо, Досена до “Сандерленду” :), або ж там буде грати Гарі Невілл 🙂  Знову почали про Хабі …

One reply on “Не все ще втрачено?”

1 Comment

  1. Комментарі – пусте. Слухай Дірка, не слухай Маскерано 🙂
    DQ Фріделя ще можуть відмінити. Джеррарду вже запізно брати такі речі на озброєння. Взагалі він цього сезону – фантастичний. І без голів. Його клас досяг неба, як у MJ в останні два чемпіонські сезони.

    А якщо голів з гри не вистачає – подивись кілька разів 2-й гол – імені Хосе-Рієри – і все буде гаразд.

    Що там про продаж Монреаль Канадієнс – вже не вигідно. Треба вкладати у футбол, у Петріотс.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *