Торрез вже не такий молодий, а “Ліверпуль” знову очікує кілька товариських матчей

Торрезу – 25, офіційно, неофіційно – він не буде обмінюватись з Рейною номерам.

Torres

А тепер про погане – пройде чи не пройду “Ліверпуль” суперника по 1 /4 фіналу Ліги Ч – невідомо, проте відомо те, що шанси команди з Манчестера на захист трофею знайно зросли після жеребкування, і це буде (може бути) 4-й Кубок Чемпіонів. Додайте до нього 18-те чемпіонство (знову ж можливе), і МУ вже близько … дуже близько, звісно, ще одна погана новина – Сер Алекс Фергюсон на цьому не зупиниться. Називайте його витівки “грою розуму”, проте у нього є з’явився непоганий суперник у вигляді Бенітеза, і після першого за кільканадцять років дублю “Ліверпуля” над “МЮ”, сер-у є проти чого воювати.

Його жага до здолання “Ліверпуля” у 80-х була такою сильною, що він “протримався” до Венгера, а потім – було що було… 2-й, потім 3-й КЄЧ. Це не КЄЧ, а Ліга Ч – зауважить уважний читач – проте деяким людям, з фразами “а скільки вміщує ваш стадіон” – це ще один привід спитати якесь ідіотське запитання.

З іншого – Вілла вже поруч, і ще один представник великої битви за місце у Європі на черзі,тільки одна команда може виграти з будь-якого результату цього матчу – “Евертон”, бо як там у пісні “Нас все одно, що думають червоні …”

0 replies on “Торрез вже не такий молодий, а “Ліверпуль” знову очікує кілька товариських матчей”

Your email address will not be published. Required fields are marked *