Нас рано еще хороніть

Приблизно такою фразою мене зустрів знову (як правило тричі на рік туди заходжу після і-мейлів щодо співпраці) усім відомий, проте вкрай не популярний, ресурс з Расєї.

 Що можна сказати у відповідь, звісно на цьому моя цікавість була вкрай задоволена, хіба що тільки те, що дехто так і не хоче зростати. Проте з іншого боку – криза, криза у першу чергу не фінансова, а психологічна. Це все одно що читати Ніцше у нужнику, або ж співати про любов до власної Батьківщини за 2000 миль від неї. Поки що, я вкрай задоволений сезоном “Ліверпуля” – адже він видався дуже гарним. Єдиний провал, котрого можна було очікувати, це гальмування резерву і це тільки після оренди ключових виконавців будь-куди тільки не до першої команди клубу.

Проблеми з правим захисником? Нащо використовувати Стівена Дарбі (котрого так приємно описували після дебюту у Лізі Ч) можна ж використати “Вождя”! Проблеми з нападниками – можна використати Давіда Н’ґо(га), нащо нам Роббі “Айріш Тед” Кін? Ланцюжок можна продовжити ще, проте не варто, можливо футбольні Боги просто образяться, і, наприклад, молодь “Ліверпуля” не дійде до фіналу… (До речі поки що є можливість придбати футболку (щоправда тільки червону) без реклами і з гордістю наліпити туди Адам Пеппер (або ж просто Пеппер :))) Найголовніше – попереду, попереду 10 травня (“матч за чемпіонство”) та ледве не товариська зустріч проти Реалу. “Реалу” ж важливо виграти у “Атлетіко” з Мадриду… проте більшість “поціновувачів” футболу буде направлено на матч з участю “Атлетіка” та “Барси” це хоча б кожного року “не змушує серце битись кожну паузу гри” (як колись написали у Ас про один з матчів “Барси” проти “Ліверпулю”, це було давно ще – Пепе Рейна був кіпером “Барси”, а тренером “Ліверауля” ще був Жерар Ульє).

Мега-пост щодо Молодіжного Кубку Англії буде трохи пізніше, як і власне 100 кращих гравців Копу (якщо звісно, підвантажу останніх)

2 replies on “Нас рано еще хороніть”

2 Comments

  1. Яку масову здачу в аренду (утиль) ти мав на увазі – всередині зими? А стаціонарний провал резерву спостерігається протягом усього сезону.

    І що приємного з виходу Дарбі? Он Дарен Поттер теж проти Бетісу в КЕЧ випускали, і чим усе продовжилося? Вождя, мабуть випустив, щоб бути впевненим на 170% що там все ОК буде, адже у матчі до цього там стояв (ганьбив) Шкртл. У Маски зараз, наче зростання у грі та поведінці спостерігається спостерігається (мать вплинув ефект причетності після заяв Марадони). Але хіба можна, маючи у розпорядженнні лише телекартинку, зрозуміти що коїться на цій позиції. Чому не Карра, хоча б – погано там себе почуває? Здавалося, що навпаки. РБ боїться загубити рештки швидкості по центру, залишаючи зв’зку Шкртл-Самі? Так Хав’єр і Алонсо, наче при справі, щоб не давати подіям розгортатися занадто швидко. І розгортати гру у протилежний бік.

    Дуже дивно це все.

  2. Ну раз Карру, то є версія з якою згоден навіть Олівер: Карра – лівий захисник, МБІ – правий захисник … а далі як вийде – і не потрібно шукати позицію для Роббі Кіна…

    щодо аренди, малось на увазі Хаммілл, Хансен, той темношкірий парубок (Антві), Айала, (С)Трелфолл та головне травма Реймонда … 🙁

    А взагалі мені щось хтось на пошту жалобну написав щодо “росіян”, нашого знайомого з міста вугля або ж по мануалу “Сіті” – “Спарківка”, поперли за наявність власного его … я ж його попереджав 😉

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *