Ух ці росіяни

Власне, навіть у США дістануть, я ж ніби-то попередив кого потрібно – не чипайте – дайте попрацювати хоча б трошки, і тд. Я розумію, що інколи поколінню, яке підростає, нічого робити, але такого я не очікував. На відміну від деяких українців, які не можуть знайти і-мейл для зв’язку на цьому блозі, дехто знаходить, причому дуже швидко.

Я й не очікував чогось особливого, проте знову все перетворилось у зловісне “язиком нє владєєшъ”. Цього разу отримав за “Редінг”, але на відміну стандартного “ето ж не рєди, то есть готов”, якийсь кмітливець надіслав от що:

Ридингъ

коментарі зайві – скоро почнуть надсилати карти 15-16-х століть, якщо я ображу честь та гідність, наприклад, міста Манчестер … просто жах.

На всякий  випадок прикріплюю повну карту, яку отримав.  Повністю згоден з Плімусом, Гулєм та “Сёндерлэндъ-ом”… проте Рідінг поки що не для мене 🙂

Мапа 1908-го року

PS

А Дірк таки подарував деяку надію, хоча і маленьку, а Джей Сперінг (знову ж таки дехто каже не-справжньому має бути Спірінг – дещо в цьому є, але сам чув як Джей сказав про себе :)) знову залишився “поза грою”, може зіграє у Мадриді? навряд, хоча як там у пісні “Допоки сонце сає, поки вода тече … Надія Йє”

2 replies on “Ух ці росіяни”

2 Comments

  1. Сеня – забей!

    А в Спірінга можна і переіменувати.

    зі: Нема Хабі – нема мультиків.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *