RB awards 2008

Що ж промайнув, ще один рік… Хоча цього разу є плітки про те, що “Ліверпуль” завершить рік на першому місці у Прем’єр Лізі (поки що невідомо, які плани на це має Джоі Бартон ФС). Рік який побачив “Червоних” без трофеїв для першої команди та аж один трофей (чи власне два) для команди під керівництвом Гарі Аблетта. Рік у котрому до “Ліверпуля” повернувся Самі Лі, а Бенітез вкотре придбав чимало металобрухту.

Оскільки ми не продаємо ДВД з оглядами сезонів, або що, ми можемо відкрито висловити власне “фе” стосовно якості персоналій у клубі, матчі і тд.

Гравець року 2008 – без жодних купюр Дірк К(о)йт – за старанність на полі та поза її межами цього року Дірк переміг всіх інших гравців, хіба що поруч був Альваро (проте його можна назвати найбільш стабільно-посереднім гравцем – ну не Кафу він … не Кафу).

Гравець року 2008 для команди резерів – Хорді “Дірк” Брауер – майже весь рік забивав синхроно з Дірком старшим, проте у кожному матчі у котрому приймав участь принайні робив класний пас на партнерів… на пам’яті щє той диво-пас на Джея проти “Халлу”.

Гравець року 2008 для Академії – Адам Пеппер / Стів Ірвін … можна було щє і Дела Веллє сюди припхати, проте фін не грав на початку року, а ці хлопці грали, причому непогано.

Гол року 2008 – гол(и) Карри у власні ворота … та гол Адама Хаммілла у тренувальних матчах за резерв на початку сезону … 🙂  та окремо гол головою Дірка проти “Болтону” на Рібок-у класний гол.

Картинка року (власне, як завжди, власність бк):

Kewall Tart Tosser

Чекаємо на кінець сезону … можливо, хтось щось змінить

0 replies on “RB awards 2008”

Your email address will not be published. Required fields are marked *