Деґен…ерація

Чим сильніше Рафаель Бенітез показує те, як він хоче виграти (або не виграти) Прем’єр Лігу цього сезону, тим дивніше у нього це виходить. Але найбільший мінус у такому, спонтанному бажанні чи то вболівальникам сподобатись, чи лишень новий контракт підписати, це той факт що і “віз і нині там”.

 Ніби “Ліверпуль” вже вкотре на кільканадцять годин залишив за собою верхню позицію у чемпіонаті, але перемогу над “Болтоном”, як і над “ВБА” минулого тижня можна назвати важливою, тією, котра принесла три очки, проте ніяк не переконливою, або ж красивою.

На полі зустрілись дві дуже різні команди, і “Ліверпулю” дуже пощастило забити перший гол, інакше відчуває моє нутро, матч завершився з рахунком 0-0, як проти “Вілли” на виїзді та проти “Стоку” вдома. Але що дуже цікаво, це навіть Найджел Вінтербьорн побачив :), Бенітез виставив свій найкращий на сьогоднішній день склад, за виключенням Торреза. Попре всі намагання пана Торреза проти “Тоффі”, він ще вдруге на забив дублю на виїзді, і, як правило, все ще забиває вдома. Так що для виїзного матчу, особливо з таким суперником як “Болтон”, йому там не було чого робити.

У цілому все добре, що добре закінчується, а не так як у матчі зі “Шпорами”. Мене досі гризе сумління щодо Стівена Дабрі. Проти “Болтону” він був у запасі і грав Карра (і це після гри захисту у Кубку), а у кубку грав цей дублер у “Боруссії” Деґен. Зіграв дуже і дуже кволо, і якось дивно, що Бенітез зняв його з гри виключно через травму. Це що новий позашлюбний син??? Останній з цієї кагорити, Нандо Мор’єнтес, після “Ліверпуля” навіть кілька голів забив, хоча потім остаточно дегенерував як футболіст. А що ви хочете очікувати від цього Деґена???

Це мені не зрозуміти, проте мені вкрай не сподобалась фраза після матчу “помилки коштували нам перемоги”. Це як? Забити два м’ячі з кутових, пропустити 4 з гри та ще й на помилки все списати. Селекція було ще та … Філ Томсон перед матчем сказав вірно “ця команда може перегравати такий склад “Шпор””, проте не сталося. Минулого разу коли “Ліверпуль” переграв “Шпор” у Кубку Ліги на полі замість Гарсій і Джеррардів були Фло та Меллор, Девід Рейвен та інші :). Тоді це дало ефект, цікаво чому Бенітез відмовився “давати шанс молодим”, а вкотре зосередився на перевірці найближчого металобрухту? Дуже цікаво.

3 replies on “Деґен…ерація”

3 Comments

  1. Блискавичний заголовок!

    Правильна ментальність не дозволила хлопцям злити матч без пилу. Можна ще згадати атаку – чи була вона? Бабел сам віддавав м’яч, до Нгога він взагалі не дійшов. Принцеса покарана, поставлена у куток та думає над своєю поведінкою. Такого небажання боротися я не бачив давно.

    Корисні висновки можна зробити, звичайно. По-перше у Рейни насьогодні абсолютно безпорадна альтернатива (але у тоттенхема голкіпер такого самого гатунку грає першим номером).
    Другий та основний – по другому тайму та попередніх матчах – Без Джаррарда можна грати та вигравати, а от без Алонсо – не вдасться.
    Третій та примарний – можливо ми ніколи більше не побачимо Деген-ерата в матчах за ЛФК.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *