Діркоманія поширюється

Ель Жар дебютував у листопаді 2006. Вже майже два роки минуло. Пам’ятаю, як він вийщов  – як сніг на голову. “Хто це? Нащо це?” Вийшов трохи пограти і проти Вігану за рахунку 1-2 (У вас є Закі? А як вам сподобається ось це?). Але проти Портсмуту, мать, Бабеля випустять.

Але головна наша відповідь екс-капітану МЮ, і єкс-капітану Арсеналу – це ДІІІРК!!! “Дірк проти Басінгви та Мікеля. Дірк проти чорних, Дірк проти білих, Дірк проти всіх!” – дуже сподобалось. Як добре, що в нас є Дірк. Унікальний гравець! Щоб комада щось виграла – їй по-перше треба прищепити ПОРЯДОК, а коли порядок налагоджено – їй потрібен ДІРК.

Кін відривається від Карри та Рієри у бомбардирській гонитві. Буде грати, поки не набридне Джеррарду. Який він йому пас видав у грі з Атлетіко (перший Роббі обробив чудово і забив, мова – про другий, нереалізований, момент)! Якщо б забив – то цей момент став би напевно найкрасивішим у груповому турнірі. На великій швидкості, по дузі, метрів на двадцять. Ну підстав ти свою криву клюху, ну стань ти кимось більшим, аніж Половина Кіна. Ні. Не виходить.

Документалка ‘From Gayle to Babel: The Black Contribution to LFC’ – вийшла дуже вчасно – як раз перед перед зустрічю наібілішої команди ліги із найчорнішою. Ще цитата на шкіряну тему: “Racism isn’t a problem and has never been one. It’s strange people, mainly in England, are talking about it.” – Reina added. Так сказав Хосе у відповідь на дискваліфікацію стадіону ім. Кальдерона за порушення та начебто расистські викрики вболіванльників мадридців (хоча хтось з гравців Марселя заявив що нічого такого не чув).

Тоні Адамс буде звикати до нової ролі – йому по статусу вже не можна бити гравців 🙂
Останніми роками Ліверпуль непогано грав із Помпей на Анфілді. Якщо гри не має та неспроможні – нічия, інакше – перемога з великим рахунком: 3-0,1-1,3-0,0-0,4-1. Зараз гра є.. (та є грайливий Дірк 😀 )

Звичайно, більшість цих результатів здобуто при Реднаппі, Який точно розумів, коли його команді не слід напружуватися, і використовував це знання на користь клубу. Питання – ци знає про це Адамс?

2 replies on “Діркоманія поширюється”

2 Comments

  1. А ще був мультфільм про “Острів капітанів”… ух який то шедевр, особливо з “ластівкою”… що ж і цього разу – у головній, вирішальній, ролі були Капітани 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *