Двадцять років потому?

“Трі тисячі чєртей, каналья!!!” Саме такою фразою з відомої кінострічки можна підсумувати тиждень, що минув для “Ліверпуля”. Зовсім якось не пристойно зосередитись виключно на грі з голом Хабі Алонзо, адже спочатку було міні-дербі. Ні, ні резерви “Евертону” та “Ліверпуля” вже зіграли трохи раніше, а от молодіжні команди “МЮ” та “Ліверпуля” зіграли майже за добу до матчу “Лідерів перегонів Чемпіонату Англії”.

Нічого так зіграли, по старому знайомству після матчу вболівальники спились разом у пабі, до котрого потрібно було ще дві милі йти. Причина випити келих-другий була ще та: матч видався доволі нервозний, а тут ще й вітерець весь матч стояв дуже холодний. От і зігрівали хто як мав можливість: гравці бігали по полю (саме бігали, без перебільшень), а вболівальники споживали хто що захопив. Сама гра закінчилась у бойову нічию, знову можна відзначити Адама Пеппера, та кількох натуралізованих манкуніанців.

 

Проте досить, буквально через кілька годин потом Стів Брюс (колишній капітан МЮ 🙂 – ну може хто не зна?) вивів Закі та кілька еквадорців на Анфілд і як задав жару господарям. На їх щастя Набіль Ель Жар також був присутній у розпорядженні Бенітеза. Але вся слава дісталась Дірку.

Через кілька днів була поїздка до Мадриду, якої не мало бути, і знову Дірк, Дірк та ще раз Дірк. Хоча вкотре забив Кін (два голи у Лізі Ч — “0” будь-де ще).

А потім буле ця … Діркоманія. Це був Дірк проти Басінгви та Мікеля, котрого хтось називає “чорним Бекенбауером”, Дірк проти “чорних”, Дірк проти “білих” – Дірк проти всіх. І знаєте що — Дірк виграв, хоча знову не забив.

Щодо чорних, сьогодні лфк.тв транслює передачу від Гейла до Бабела (дуже політкоректно, наче темношкірих було так багато: Гейл, Барнз, Джеймз, Бебб, Майкл Томас, Марк Уолтерз, Стен Коллімор, Тоні Ворнер,  Пол Інс,  Джимбо Траоре,  Рігоберт Сонґ, Тіті Камара, Діуф, Діайо,  Бернар Діомед, Еміль Хескі,  Арфексад,  Абель Шав’єр, Сісе, Анелька (хоча то була аренда), Ітандж, Джон Отсемобор :),  Сінама :(,  МоМо,  Джермейн Пеннант, Нґог та власне Бабел … може ще когось забув ???), так що якщо буде цікавіше ніж у матчі “ВБА” – запишу та викладу.

… гм може тому й не можуть нічого виграти без цих … “чорних”??

Ой майже не забув — знову Хансен з МОТD, “4 в лінію та ще 4 в лінію… – майже геніально”. Як так сказав класик: “Щоб виграти матч, треба забити більше”… Пепе лишень одного разу збив якогось “кольорового”, та взагалі 1 удар в сторону воріт це добре… На черзі Тоні Адамз, Харі Рендапп та ВБА 🙂

А може “Ліверпулю” дійсно краще без Торреза та Джеррарда (хоча останній поки що не ламається чомусь)???

Майже не забув — Харі Кьюелл забив гола у кубку УЕФА, краще б він пішов до “Юве”.

0 replies on “Двадцять років потому?”

Your email address will not be published. Required fields are marked *