Kick it – an Evertonian Way

Після матчу проти “Сіті”, який “Ліверпуль” виграв лишень завдяки вдалому збігу обставин у другому таймі та загальному невігластву нової команди Марка Хьюза, “Ліверпуль” знову почали називати командою “камбеків”. Можливо-то й воно і так, але поки що це стосується виключно основної команди.

Резерв вдруге програв у один м’яч, знову це зробив перед очами у Рафи Бенітеза, знову мав шанси забрати своє. Є щє одне вкотре – вкотре Джей Сперінг та Стівен Дарбі – єдині гравці які відіграли нормально. Рафа сподівався знайти кандидатів на запас на матчі проти “Шпор” та “Атлетіка”, але вкотре зрозумів, що серез НЗ будуть усякі-там Нґоги та Бенайюни, але не ці от хлопці.

Щодо матчу загалом, всі хто бажав отримав власний “стрім” для перегляду – то це типовий “Kick it” від “Евертону”. Особливо 2 та 3-й мячі (огляд можна завантажити через розділ 2008-2009). Не дивно, що серед тренерського штабу “Тоффі” з’явився Алан Стабз, а у резервній команді з’явився Анічібі – потрібно хоча б якось рятувати сезон для вболівальників, хоча б почати з виграшу міні-дербі.

І ще одне – цього разу дуже “по-австралійські” зіграв Дін Бузаніс, якого майже всі визнали головним анти-героєм матчу, ну і Хорді Брауер – знову синхроно забив з Дірком…

0 replies on “Kick it – an Evertonian Way”

Your email address will not be published. Required fields are marked *