Пощастило???

Пепе рятує “Ліверпуль”Ні! це майстерність! Зі знаком плюс з боку голкіпера “Ліверпуля” та вболівальників “Льєжу”, та зі значним “мінусом” з боку “найкращої пари нападників в Прем’єр Лізі” та команди загалом.

Єдиний чіткий спогад від гри – Торрез. Він падав, його били (чи навпаки), суддя не свистів – принцеса божеволіла від люті. Що це? “Синдром від надуспіхів”, у СРСР це погано скінчилось для трудящих, у разі продовження таких проявів у Прем’єр Лізі, когось знову очікує вибита щелепа, зламаний ніс та 5-10 голів (не більше) по закінченню чемпіонату.

Зрозуміло, що ігри на цій стадії чекати від футболістів важко, футбол не той. Проте вибачте – Пепе Рейна зіграв на рівні, непогано себе проявили Карра, Йосі та Алонсо. А що ж решта? Відверто “у гру не потрапили” Кін та Досена, інші ж чи то не очікували такого “Стандарту” чи знизили власні стандарти щодо гри, але на це було бридко дивитись. Хоча Дірк був симпатичним як ніколи, я про зовнішність 🙂

Ось така нині команда

Окремою темою тут стоїть пан Воронін, щойно на ліверпул.но опублікував про нього майже правдиву історію, він покине клуб. (крапка).

Багато розмов за останній тиждень було щодо майбутнього Плессі, то його “Болтон” хотів прибрати на сезон, то вже Пол Інс бажає у клуб (з котрого всі тікають), проте такі виступи він навіть на рівні резерву у минулому сезоні не демонстрував. (Гра з “Ньюкаслом” на Сн.Джеймс Парк стоїть осторонь :).)

А що власне сталося? Не секрет, що головним козирем інших “молодих” гравців з резерву (Сперінга та Дарбі) є їхнє походження. Вони ладні навіть у товариському матчі гризти газон, якщо цього захоче тренер. Бо вони крім усього іншого пройшли через це сито під назвою Академія власного клубу, вони бачили, як гравці, які “апріорі” мали більші можливості так і не заграли у основі команди. Сам Дам’єн трошки не підхопив “дух втрачених можливостей”, який на собі відчули Меллор, Ліндфілд, Уелш, після чудового дебюту на Емірейтс.

Можливо саме той матч йому зараз шкодить, особисто я і багато тих, хто минулого сезону дивився уважно за матчами резерву, очікують від нього “чогось неймовірного”. Та дарма. Хоча у нього, а не у Сперінга, є чудовий шанс зіграти проти “Сандерленду”. За котрий так нині бідкається Кіано та Діуф – цікава буде гра.

2 replies on “Пощастило???”

2 Comments

  1. По-перше “над успіхи” не можна писати окремо. По-друге вболівальники Стандарту – суцільний скам. Поводили себе огидно, надихаючи своїх гравців на дуже грубу гру. Тренер в них – великий мудаг і не приховує цього. Гравці бельгійців лягали кістьми та намагалися вищавити із себе заради перемоги більше ніж можливо.

    Мене Йосі зовсім не порадував. Бігав багато, а за для чого? Алонсо дуже тупо грав.
    Пепе міг би бути безперечним МОМом, якби не ляп, коли він вибігав до краю карного майданчика на перехоплення та промахнувся по мя’чу і по супернику, але тоді пощастило – епізод закінчився вільним ударом (було ще кілька не таких вже суттєвих ляпів – наприклад, коли він невимушено перевів м’яча на кутовий, коли до створу воріт було ще далеко, а навколо, крім Пепе не було нікого).

    Дамьєн – блищить золотом. Позавчора у нього було багато роботи. І він справлявся відмінно. Якщо забути про те, що Рейна рятує, і обирати момо по індивідуальній грі, то він – номер перший в цьому матчі. Знаєш, яку ще йгого перевагу можна відзначити? За всі свої скоси він не отримав попередження! До того ж на відміну від Вождя чи Чорного Принца він здатен віддати розумний пас, що загострює гру. Так мені вважається.

    Звичайно, в нього більше шансів ніж у Сперінга, бо він розуміє гру краще ніж Сперінг. Мені не потрібні яскраві індивідуальності, мені потрібна яскрава гра, яка закінчується голами в ворота суперників і обов’язково нулем у своїх воротах.

  2. І ще одне – краще яма зараз, ніж потім. Зараз, коли ще можна переналаштуватись коли ставка та суперники не такі зубасті.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *