Коли матчі завершуються – починається маразм :)

Другий тайм пройшов ще веселіше… Фраза тайму “What happened on that miss exactly anyone? Fucking streams less reliable than Voronin.”(TLW).

Але потім з’явився Дірк, разом з Пеннантом і обидва перевершили Вороніна та Бенайюна у конкурсі “Хто зіграє гірше за всіх”. Досі підозріло виглядає Доссена, щось він взагалі не встигає у товариських матчах вертатися назад після “так званих атак”. Нґог як для першого матчу зробив занадто багато невірних рішень під час гри – нічого гра у резерві команди це виправить.  Який (це про резерв), до речі, програв “Юнайтед” 3-2 у  фіналі Ланкаширського Кубку.

Торрез, найзагадковіша поява у матчі, мав можливість забити принаймні двічі, як, до речі, і Пачеко, хоча останьому в одному з епізодів просто не пощастило.

Кін занадто старався для мачту цього рівня, та як результат програв забагато єдиноборств, та був іноді безпомічним у намаганні зіграти у стінку і тд., працювати ще і працювати…

Непогане враження залишив Плессі, а от Немес окрім однієї комбінації нічим себе не проявив…

Найбільше враження у другому таймі все ж залишили двоє. Один з них – Хабі Алонсо, дуже сумно буде якщо його продадуть, адже без нього команда грала гірше. Іншим був Джей Сперінг, який спробував на вдачу завдати удару на останніх секундах матчу (ніхто навіть і близько не намагався у останні хвилини щось зробити), проте не влучив у площину.

0 replies on “Коли матчі завершуються – починається маразм :)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *