Поки основа відпочиває

Молодь “Ліверпуля” продовжує власну підготовку до сезону, і цього разу підопічні Хьюджи МакОлі здолали “Плімут” 5-2. Молодий фін Лорі де ля Велле відкрив рахунок у матчі ударом з близької відстані, Томас Інс (нащадок того самого Пола Інса) зробив рахунок 2-0, і незадовго до перерви Адам Пеппер забив третього м’яча.

Гості одразу ж після  перерви забили у відповідь, на що отримали голи від Марвіна Пьюрі та Крістофера Бахтманна(ще один німець), і тільки-но на останніх хвилинах матчу “Плімут” відіграв ще м’яча.

Натомість резерв зіграв у нічию, 1-1 зі “Стокпортом”, ця гра стала ще одним “бенефісом” місцевого Дірка – Хорді Брауера, який мазав з будь-яких позицій. Повний матч відіграв Ліндфілд та Мартін Келлі, а Сперінга замінили за 10 хвилин до завершення матчу. Єдиний м’яч на рахунку Херардо Бруна.