Без назви :(

За час перебування Бенітеза у «Ліверпулі» клуб вже придбав майже 50 нових гравців на юнацьких рівнях, та приблизно вдвічі більше переглянув на базі Академії. Молодь, приємно здивована раніше розмірами зарплатні Оуена, вже не так охоче перебирається до Ліверпуля звідусіль. Проте Бенітез не хоче, або просто не вміє, діяти у стилі «Аяксу» і кидати у бій більш – менш здібну молодь, а має на меті поступово, крок за кроком вводити нові сили у команду.

Люди, які більш-менш регулярно слідкують за молодіжним футболом клубу (таких ви тут не знайдете – шукайте у Россії (за останніми новинами 🙂 ), можливо і краще знають хто на що гаразд. Проте вкотре після вдалого сезону резерву клубу, як і після двох Молодіжних Кубків Англії, мені здається, що дехто з них все ж вже готовий «до нових випробувань». Мене ще досі тріпає лишень від згадки про голи Меллора проти «Арсеналу» та «Олімпіакосу» (як і «Боро» з «Ньюкаслом»), проте в той же момент ця абсолютна відраза до «перевіреного гравця з міжнародним досвідом» (як от Вороніна) просто жахає. Що зробив один нападник для клубу, а що поки що інший – не порівняти, проте знов таки – це стиль Бенітеза, це його розуміння про тих, хто має бути поруч із основною командою «у разі чого».

«У разі чого» несподівано настало цього року, коли травму отримав Фіннен, добре що його підмінив Альваро, проте Бенітез вирішив не спокушати долю і оформив перехід Дегена, вже награється «придбаний» та «виплеканий» Іншуа. Останній, до речі, повністю підкреслює психологію Бенітеза щодо важливих і не важливих гравців на майбутнє. Еміліано жодного разу не подорожував куди-небудь до оренди, хоча мав можливість та пропозиції, у той же час більшість переможців Кубку Англії з команди Хейвея розлетілись хто-куди. У будь-якому випадку, з таким форвардом як Фернандо Торрез зайве підсилення флангової ігри не завадить.

Згадайте, що було раніше з гравцями «яких Рафа не купував»?? Замість Понголя ми отримали Зендена, замість ще не травмованого та вкрай мотивованого Меллора отримали Фаулера (я розумію, що Рафа мав рятувати власний зад, і всі методи для цього гарні). Осторонь, при цьому тупому норвежці, котрий «я хочу знати, як ти забив цього гола» у власні ворота, була ж альтернатива у вигляді Ворнока. Він зіграв 60 матчів за «Роверз» і знову отримав виклик до збірної Англії. Може це не Liverpool Way???? Все ж вирощувати власних майстрів завжди важче ніж купити симпатичного хлопця з обкладинки за не менш красиву суму.

З іншого боку є «Арсенал», котрий ніби-то переманює перспективами щодо гри, знову ж таки – це звичайна боротьба за ринки сировини, і «Ліверпуль» за минулий сезон зробив ще один крок назад у розвитку власної футбольної індустрії. Ще й боси ще одного клубу з Лондону мріють про «Академію всесвітнього рівня». Якось дивно собі уявити як це у одній країні будуть 3 або ж 4 Академії супер-рівня. Як так у фільмі «Горянин» – «має залишитись лишень один».

Хоча особисто я дуже сподіваюсь на позитивні дії Рафи у цьому напрямку, звісно знову повернеться Пол Андерсон, і ми всі знову почнемо дружно порівнювати його з Ар’єном Роббеном… ну це вже не смішно…

P.S. не сприймайте це занадто скептично – все що ви бачити вище, це той транс у котрий автор увійшов після дебільного фіналу Ліги Ч. та дивного листа з північних реґіонів 1/6 земної кулі про “перспективи та талан окремих гравців “Ліверпуля””

Все ж чи вам би легше стало б якщо б Лігу Ч виграла б “Барса”??? Звісно – ні (ну не всім %)), бо є проблема “ми зрідка будемо набирати більше 80-ти очок залишається”, вирішувати її можна по-різному, проте у цьому хаосі “спочатку стадіон, потім Евро, потім все інше” навряд щось кардинальне зміниться у клубі і команді у наступному сезоні…

Я вже потайки мрію про Сперінга у футболці “Евертону”… а що??? Карслі ж не вічно там буде грати 🙁

2 replies on “Без назви :(”

2 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *