Дякую Рафа

Ще кілька років тому вболівальникам «Ліверпуля» взагалі не було причини за котру можна хоча б трохи порадіти. На початку травня до Бенітеза вболівальникам не було взагалі про що поговорити, хіба що про напівпримарну зверхність над «Кращою командою Мерсисайду», здобуту у дербі або ж завдяки дивним рішенням суді або ж після ідіотських помилок кіпера «синіх».

І доки всяка нечисть наповнює Інтернет всяким блювотинням, про те що варто було робити у матчі, про те який «козел етот Бенітес», варто все ж сказати власне дякую цій людині. Я трохи розлючений, зараз перша година ночі, а і-нет не працює, так що у будь-якому випадку лишень вранці це з’явиться «у мережі». Я знаю, що злість тоді вже спаде, проте не хочу нічого змінювати, хочу лишень, як зараз, ще раз згадати про те, як «Ліверпуль» потрапив у цей півфінал, на рівень, котрий до Бенітеза був майже недосяжний.

Після голу Фернандо Торреза, мені надійшла лишень одне смс повідомлення (я не буду хизуватись, у мене не так багато знайомих чи друзів), проте й вона просто трохи підняла мій спортивний дух до самого кінця матчу.

Що?? Цього разу вони не виграли??? Зрозуміло, що не можна вигравати все у цьому житті.

Але одне залишається незмінним, те що Бенітезу не обов’язково було вигравати для нас, вболівальників клубу, так як ми завжди пам’ятаємо те, що він вже зробив для нас. Він дозволив вкотре пишатися власною приналежністю до клубу, і … багато іншого.

Це був ще один сезон, на цей раз із справжнім присмаком «Американських гірок», так що все мало можливість піти також і іншим шляхом. Дякую Рафа.

One reply on “Дякую Рафа”

1 Comment

  1. Not his fault but his charge.

    Не тримаю зла ні на кого. Звичайно не хочу бачити Ріісе у червоній формі, та це почуття вже давнє. Всі, хто треба – забили. Не вистачало лише Аггера, весь сезон не вистачало. Де б “ми” були з ним? Із-за провалу всередині сезону ми так і не відчули чудес весінньої свіжості. Цілі “вибороти четверте місце та, як найдалі просунутися в ЛЧ”, можна досягати і не перетряхуючи склад.

    Ура, у нас знову є надія та інтерес, в наступний сезоні!
    Знову цікаво дивитися футбол.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *