Щось дивне коїться з Академією

Я вже вкотре намагаюсь підіймати це питання при приватних бесідах, так і не просторах неосяжної «мережі», проте кожного разу здається, що вкотре у тебе наче кинули ножем у спину.

Цей тиждень не став винятком. Спочатку, з’явились серйозні чутки про те, що більшість тренерів Академії буде звільнено вже до кінця місяця, і на їх місце, буде підбирати персонал наступник Стіва Хейвея на чолі Академії Пол Хамберґ.

Несподівано знову всплили на поверхню конфлікти серед гравців молодіжної команди, майже вся команда конфліктує з «інакшим» Марвіном Пьюрі, після того як він самотужки взяв на себе пробиття пенальті у матчі проти молоді «Евертону».

Після вильоту команди з розіграшу молодіжного Кубку Англії, «Ліверпуль» тільки виграв одного разу у 11-ти матчах. І моральний стан в команді і так був неабиким низьким, так ще й Хамберґ з дозволу Рафи ставить на кожен матч власну команду тренерів, які окрім звичних МакОлі та Оуенза керують молоддю… Кого слухається молодь? Важко відповісти, проте існує думка, що команда вже розділилась на два табори: «своїх» та «інакших».

Вся ця супер-іпопея щодо приведення стандартів молодіжної команди до Світового рівня, якщо чесно, турбує мене набагато більше за проблеми у сім’ї Френка Лампарда молодшого, проте їй поки що кінця і краю не видно.

Зараз, вже з команди пішов «куди хоче» Майкл Коллінз, на черзі майже весь склад Академії очікує або долю Коллінза, або підвищення до стану «резерву», а отже, і постійних оренд, без жодного шансу зіграти за першу команду.

Хтось скаже, що у оренді у клубі нижчих дивізіонів, гравці мають достатній досвід гри за основу, проте можна сказати і протилежне. Два майже протилежні приклади є у «Ліверпуля» у цьому сезоні: Адам Хаммілл (ну як без нього?) зіграв менше 15-ти матчів за сезон у «Соттоні», більшість з них він виходив на заміну на 5-6 хвилин; Пол Андерсон у «Суонзі» хоча і забивав, проте щось підскакує, що рівень гри у Першому Дивізіоні (3-ому загальному у Англії) – це його ніша.

Що маємо натомість? Вже з’явилась інформація у пресі, що «Ліверпуль» підписав Діна Чемберлена із «Темворсу», з його «досягнень» можна лишень відзначити те, «що мені подобається «Астон Вілла» та Пепе Рейна». Важко собі уявити цього голкіпера через 5 років за спиною Пепе, хоча у нього є ще час (зараз йому лишень 16).

4 replies on “Щось дивне коїться з Академією”

4 Comments

  1. лишень по лфк.тв, якщо у мене буде пристойна швидкість на віддачу в середу – можу транслювати за домогою VLC media player, можемо ввечері завтра зробити випробування 🙂

    у будь-якому випадку, я ще пану Оліверу не писав та не питав чи хоче він цей матч у записі побачити, я переконвертую цей матч до вихідних у відео файл …

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *