Резерв перемагає і “Сіті”

Після доволі сумної долі, яку можна назвати одним виразом “гра резерву проти “Роверз””, резерв клубу вкотре показав проблиски надії у плані видовищності гри. Після цього матчу вкотре склалось враження, що резервна команда клубу покращує власну гру ледве не що тижня, з деякими виключеннями звісно.

Як тільки я почав писати ці рядки, “Сіті”, звісно, забив гола у відповідь. Дуже непоганий м’яч у розріз від пана Божинова, і нападник (Клейтон) випереджає на мить Галаксі, котрий також поспішав на цей пас, і спокійно закочує м’яча у сітку воріт. Власне, настрій зіпсовано.

А матч так гарно розпочинався для господарів: у перші півгодини Хорді (Дірк) Брауер забив двічі (щось вони з Дірком доволі синхронно почали більш-менш пристойно грати у футбол, і забивати). Спочатку він використав надбання дуету Немес та Флінн, а ще за 15-ть хвилин використав пас Немеса (я вже писав, що угорець частіше грає другого форварда, адже має пристойний пас).

“Ліверпуль”: Галаксі — Дарбі (Келлі), Сан Хосе, Хус, Іншуа — Флінн, Плессі, Спеарінг (Краузер), Бруна — Брауер, Немес (Пачеко).

2 replies on “Резерв перемагає і “Сіті””

2 Comments

  1. Лєто травмувався, коли їздив на сбори до збірної молодіжки
    Екклстоун, можна і по повідомленням по матчі Академії (на котрі, на жаль, часу інкол не має), у котрих він не грає вже близько місяця, зрозуміти – він також травмований…

    Пачекко – не грає, бо туди-сюди їздить до Іспанії за молодіжку грати (у них там дуже насичений календар, як ігровий та і тренувальний)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *