У «Ліверпуля» ще є резерв…

Резерв «Ліверпуля» можна поздоровити з виграшем Північної Зони Ліги Резервів, хоча до кінця сезону їм залишилось відіграти ще два матчі.

Залишилось лишень дізнатись переможця у Південній Лізі (зараз «Астон Вілла» – лідер), для того щоб дізнатись хто стане чемпіоном країни.

Завдяки перемозі 1-0 над «Розверз», котру молодь здобула вчора ввечері, «Ліверпуль» на вісім очок відірвався від найближчих переслідувачів, і математично є недосяжним для жодних з них.

Щодо матчу, його вирішив один влучний удар Кріштіана Немеса, котрий попри травму, яка не дозволила йому зіграти у першій половині чемпіонату, вразив своєю результативністю у тих матчах, у котрих гравець приймав участь. Попри голи, гравець частіше грає другим форвардом, адже крім всього іншого має пристойний пас.

Команда, котра вчора вийшла на поле мала середній вік 19-ть років, і хоча у нинішньому футболі доволі красиво розмовляти про Венгера  та його дітей, Бенітез цього року збудував непогану команду у себе за спиною, і як показує вражаючий дебют Дам’єна Плессі, більшість з гравців не полишають надію закріпитися у першій команді клубу. Чи буде це аферою, чи кроком, який допоможе клубу у майбутньому заощадити мільйони – покаже час.

А поки що варто відзначити, що Рафа не самотужки створив цей колектив, йому доволі серйозно допомогав пан Гарі Аблетт, який і не мріяв про подібні здобутки з резервом «Евертону», який він тренував до цього.

Щодо головних успіхів сезону, то одним з них і без появи проти «Арсеналу» став Плессі. Хоча багато хто з шанувальників клубу дізнались про нього, як про хлопця, котрий закрив Сеска Фабрегаса. Але француз весь сезон доволі стабільно відіграв за резерв. А зважаючи на той факт що він є далеко не найталановитішим гравцем резервної команди, не важко очікувати появу у можливо «непотрібних» матчах цього року Немеса, Інсуа та Сперінга.

PS матч був посереднім за цікавістю, якщо з’являться непогане відео від офіційного сайту, то я краще викладу його, ніж буду описувати як «Сперінг пасом у розріз шукав Немеса… і це після того як він мить до того ледве не відірвав ногу якомусь бідоласі із «Розверз»…»

0 replies on “У «Ліверпуля» ще є резерв…”

Your email address will not be published. Required fields are marked *