Раунд перший – поки що рахунок рівний

Автор передачі на ДіркаНе знаю як кому, а мені дуже сподобався матч «Ліверпуля» та «Арсеналу». Хоча б тому, що нарешті гравців «Червоних» у цій грі стимулювало щось особливе, чого не було у більш принциповому матчі проти «Евертону». Як пройшов матч? Це був той випадок, коли не зважаючи на сприятливий рахунок, було бажання побачити гру ще хвилин п’ять, адже цілком зрозуміло що два наступні матчі між цими командами пройдуть по зовсім іншим сценарієм.

Матч закінчився 1-1, і кожна з команд, по-своєму залишилась задоволеною. Обидві команди показали футбол, яким має пишатись Прем’єр Ліга, о тільки чому вони так не грають у ній самій? Хоча команда Бенітеза часом у дуже небезпечний для себе футбол, «Ліверпуль» зіграв набагато краще ніж минулого разу на цьому полі. Можливо, це був той саме досвід плюс «та нестримна додаткова сила», скоріш за все Бенітез просто набив неабияку гулю у матчах проти команди Венґера.

Дірк доволі часто отримує на горіхи від вболівальників «Ліверпуля» та їх суперників, за свою гру. Але такий він є – обмежений, працьовитий, проте все ж не гравець основи «Ліверпуля». Скоріш за все він втратить своє місце під сонцем вже цього літа, так як команді потрібен форвард більш високо ґатунку ніж Дірк. Проте цього разу був його вечір. Він був усюди, він робив те що мав робити, врешті він забив. Навіть Рафа відзначив його гру по закінченню матчу. Що ж бувають і такі, важко собі уявити до цього матчу, матчі Дірка :-). Він доволі кволо відзначався у цьому сезоні, і єдиним світлим п’ятьом у цьому сезоні для нього був дубль проти «Евертону» та незграбний пас на Торреза проти того ж таки «Евертону». Щось підскакує, що Дірк вже у цьому сезоні більше не вистрілить, хоча час покаже.

Щодо «Арсеналу», то команда Венґера вкотре показала, що вона вміє атакувати і … і власне все. Я доволі сором’язливий щоб називати себе експертом футболу, проте навіть мені здається, що Арсен не вгадав з Ван Персі у стартовому складі. Потужні Шкртел та Хююпя його просто зім’яли у першому таймі. Не стали й виключенням інші заміні наставника господарів чимось геніальним.

Просто розчарував Сеск, якого з’їв «Вождь», з’їв та крапка. Кому потрібні три гострі паси за 90 хвилин??? А лишень стільки зумів зробити баск за весь матч. Єдина втіха «Ліверпуля», що найбільше гострих пасів у атаці з їх сторони, також три, зробив їх голкіпер. О це так зіграли – нічого більше не додаси.

Знову, ледве не втретє за сезон, прокинувся Стівен Джеррард, та видав кепський простріл на Дірка, який власне після того і забив. До цього ж капітан зумів пройти Ебуе та Коло Туре, кожного з них ледве не пошив у дурні тою легкістю з якою він крізь них просувався.

Що далі??? Далі була позиційна гра, гра у котрій найнебезпечнішим та найціннішим гравцем у гостей став їх кіпер. Щодо продовження – воно буде вже у суботу, дуже рано у суботу. Сподіваюсь матч буде того вартим.

«Ліверпуль»: Рейна – Карраґер, Шкртел, Хююпя, Фабіо Ауреліо – Машерано, Хабі Алонзо (Лукаш Лейва) – Джеррард, Дірк, Бабел (Бенайюн) – Торрез (Воронін).

One reply on “Раунд перший – поки що рахунок рівний”