Міні-дербі дабл

Важко стверджувати щось категорично, адже різниця у рівнях чемпіонатів резервів та Прем’єр Ліги є суттєвою, проте резерв «Ліверпуля» у цьому сезоні хоча і повторив успіх першої команди, але зробив це у власному стилі. Перша перемога у домашньому матчі була видовищною, це була, напевно, найкраща гра у сезоні для всього для обох команд, другий матч, «на виїзді», була дуже атлетичною, проте також привабливою. Єдина проблема що у підзвітному матчі своє слово на результат поєдинку сказав суддя.

Годі з тими пенальті, проте нападник «Евертону», Аґґард, не тільки врізав Пенанту, зіграв рукою під час прострілу Пеннанта у карному майданчику, так ще й вдарив в голову ногою Девіза Мартіна так і вів себе у будь-якому моменті що найменше агресивно, і полишив поле без жовтої картки. Більш того Сан Хосе був попереджений, після того як виграв єдиноборство…

Щодо гри у цілому, я вибачаюсь, що не буду описувати всі моменти «Ліверпуля», мені легше завантажити відео – вибачте, «Ліверпуль» був просто кращим у всіх аспектах, окрім грубощів з боку футболістів.

Гравцем матчу можна назвати Пеннанта, хоча б тому що він був кращим на полі та показав, що він за класом вищий за більшість гравців резерву у цьому матчі. Перш за все радує його відношення до гри, адже його щойно лишили шансу зіграти проти своєї колишньої команди на чудовому стадіоні, у дуже важливому матчі. Натомість він зіграв за резерв, на далеко не найкращому полі у країні, у матчі де вітер відчувався більшим за втому суперника, і виклався у цьому матчі на повну.

Дуже непогано проявив, вкотре, Дам’єн Плессіс (цього на відео ви не побачите), він майже не помилявся у передачах і виграв всі єдиноборства у матчі. На рівні відіграв Немес, якому здається резерв також становиться мінімальною планкою, у нього поки що є все – юність, техніка, швидкість, потужність та відчуття голу і непогані, не жадібні партнери. Вся інша команда зіграла дуже рівно, хіба що можна окремо виділити Сан Хосе та можливо Стівена Дарбі та Інсуа за постійні рейди по флангу.

Щодо суперників – вони відіграли просто жахливо. Жоден гравець не запам’ятався чимось гарним, іноді команда не могла зробити більше ніж 3-4 паси впродовж однієї атаки. Все «Кіck it», а там як буде…

Відео буде трохи згодом, кому цікаво гравці «Ліверпуля» отримали у цьому матчі 4 жовті картки, господарі – дві.

А гол було забито ось як: Немес акуратно зіграв п’ятою на Дарбі, який набрав чималу швидкість, увійшов у штрафну, та прострілив низом. Далі Хорді «Дірк» Брауер якимось дивним дотиком у вратарському майданчику випередив голкіпера та захисника та забив… Ще до цього Сперінг мав забивати принаймні двічі, після голу чудовий момент після стандарту мав Рональд Хус.

Відео буде трішки пізніше

«Ліверпуль»: Девід Мартін – Стівен Дабрі, Мікель Сан Хосе, Рональд Хус, Еміліано Інсуа – Джермейн Пеннант (Бруна), Дам’єн Плессіс, Джей Сперінг (Флінт), Набіль Ель Жар – Хорді (Дірк) Брауер (Сімон), Крістіан Немес.

НЗ: Галаксі, Мартін Келлі.

0 replies on “Міні-дербі дабл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *