«Ліверпуль» 1 «Краща команда Мерсисайду» 0

ТоррезЦю перемогу «Ліверпуля» у 207-му Мерсисайдському дербі напевно не скоро забудуть, адже занадто легкою вона була для команди Рафаеля Бенітеза. Зазвичай, вони хоча б проявляють жагу до боротьби, проте цього разу це були класичні 1-0. До того ж, у цьому матчі свій переший і поки що останній гол проти «Евертону» забив Фернандо Торрез.
А як вона почалась: фанати «народного клубу» вкотре нагадали про кількість туристів у лавах «Червоних», горе капітан вкотре програв право грати проти Копу у другому таймі, і одразу ж почали створювати тиск на гостей. Проте саме Артета завдав першого удару у площину воріт у цьому матчі. Цей удар так і залишився єдиним з боку «Евертону» у цьому матчі, а це означає що Пепе Рейна побив ще один рекорд клубу, зробивши 54 «чистих матчів» за свою першу 100 ігр за клуб.

А потім була, ця 6-та хвилина матчу. Звичайний кутовий, якого могло взагалі не бути, було винесено гравцями у синьому подалі із штрафного, там на нього чекав Якубу. Проте під пильною опікою Хабі Алонсо, той втратив м’яча і він опинився біля ніг Дірка… Що бува в таких випадках? Правильно м’яч просто відскакує від горе гравця на кілька метрів! Проте цього разу «відскочило» на краще – м’яч опинився у ногах у Торреза, який і зробив рахунок 1-0 у цьому матчі потужним ударом у нижній кут воріт.

Згодом Лі Карслі отримав ідіотську жовту картку за фол на «Принцесі», а Джеррард зробив все можливе, щоб після штрафного за цей фол м’яч не потрапив у ворота 🙂

Тим часом, із сумними згадками про чергове пошкодження Харрі К’юелла, Райан Бабел раз по раз обігравав Тоні Хабберта, проте після цього з м’ячем робив що завгодно, але не те що було б потрібним у цьому епізоді.

Проте, якщо і були ще якісь моменти у таймі «Червоні» з радістю ними не користувались: так Дірк мав забивати м’яча, проте перебуваючи у вратарському майданчику, так і не влучив по ньому. Потім був ще схожий епізод у Райана Бабела.

А за п’ять хвилин до перерви Джеррард взагалі влучив у каркас воріт, він зробив все – сильним ударом залишив поза грою Говарда, проте м’яч по-зрадницьки вдарився у дальню стійку і момент було втрачено.

І тут після перерви, без жодних замін для обох команд, «Евертон» несподівано почав грати краще. Він все ще продовжував збирати картки, Пійєнаар, проте почав створювати напівмоменти. На 52-й хвилині Якубу здавалось вже зібрався пірнати у карному майданчику, проте Самі Хююпя чисто відібрав м’яча у нігерійця.

«Ліверпуль» зі свого боку як такої гри у другому таймі не продемонстрував, так був контроль м’яча, спроби зіграти в пас – проте все це було у останні хвилин 10, і було використано командою Бенітеза майстерно, але чи так потрібно грати вдома????

«Евертону» бракувало форвардів, Осман, який за дорученням Мойєса став одним з них, мав найкращий момент у «Евертону» у другому таймі, проте його удар головою прийшовся повз ворота Рейни.

За кілька хвилин до завершення мату власний момент слави мав Дірк, проте його удар пройшовся дуже поруч із дев’яткою воріт гостей. Пенаннт та Крауч лишень сприяли вбиванню часу.

Єдина річ яку підтвердив фінальний свисток це той факт, що Шкртел та Хююпя в цілому виграли майже всі повітряні дуелі у гостей, а значить зменшили кількість моментів у власних воріт ледве не до нуля. Та те що «Червоні» тепер на п’ять очок випереджають «Кращу команду Мерсисайду» у турнірній таблиці.

Гравець матчу – Самі Хююпя

«Ліверпуль»: Рейна – Карраґер, Хююпя, Шкртел, Ріізе – Лейва, Хабі Алонзо – Бабел(Бенайюн), Джеррард(Крауч), Дірк – Торрез(Пеннант).

0 replies on “«Ліверпуль» 1 «Краща команда Мерсисайду» 0”