Коли “вождь” полишає плем’я

Хав’єр Машерано, попри всі звитяги пана Торреза проти слабких команд у забиванніЩо ж діється? нікому не потрібних хет-риків, досі є кращим гравцем “Ліверпуля” у цьому сезоні. І своїми діями у матчі проти “МЮ” він лишень підтвердив це. Можна доволі багато сперечатись про те, чи було вилучення чи ні, проте лишень Хав’єр у цьому матчі діяв як справжній гравець. І невже за запитання “Що ж діється?” повторене тричі гравцем він має отримувати другу для нього у матчі жовту картку?

Все це деталі, головне – він вчасно покинув цей матч. Нікому не потрібний матч. Матч у котрому “Ліверпуль” Бенітеза ніби-то мав нарешті забити свій перший м’яч проти “МЮ” у Прем’єр Лізі. Дивні жарти були до матчу “”Ліверпуль” заб’є один, так чи зможе “Юнайтед” забити двічі?”, це з МЮ.ТВ… Жартом матч і закінчився – Жартом Пепе Рейни над “фанами МЮ”, жартом у матчі у котрому його без всяких проблем можна було б зробити цапом відбивайлом, у матчі у котрому він тричі рятував команду від виходів віч на віч, а пропустив м’ячі після дивної поведінки власних захисників.

Одне можна сказати точно – “Юнайтед” був спроможний забити двічі, і навіть перевиконав свій план, а от “Ліверпуль” так і не забив. На полі в цей день ми точно не побачили Торреза та Джеррарда, адже вони були такими заклопотаними власною зверхністю над партнерами, за результатами останніх матчів, що вкотре підтвердили одне правило. “Бувають хороші гравці – ті що забивають та створюють моменти проти рівних ним та слабших суперників, а є гравці світового рівня, котрі роблять це ж саме, але проти команд, які є сильнішими за їх власну.” “Юнайтед” сильніше за цей і той і той той той той той той “Ліверпуль” (коми розставляє кожен сам для себе), а от гравця світового рівня у “Ліверпулі” проти нього на жаль зараз не має. Ним без мав стати у цьому матчі Хав’єр, але він вирішив розставити деякі крапки над “і” для себе у британському футболі, і зробив це вчасно.

Надалі на червоних чекає “Краща команда Мерсисайду”, і у цьому матчі їм знадобиться більше ніж просто вдача, та “гравці світового рівня, котрими безперечно є Торреза та Джеррард” (це з ЛФК.тв).

За “Ліверпуль” у цьому матчі відбували номер: Рейна – Арбелоа, Карраґер, Шкртел, Ауреліо – Дірк, Хабі Алонзо, Машерано, Бабел (Бенайуюн), Джеррард – Торрез (Ріізе)

0 replies on “Коли “вождь” полишає плем’я”

Your email address will not be published. Required fields are marked *