“Сандерленд” – “Ліверпуль”, ліга резервів: 0-1

Що ж, це скінчилось. Другий тайм цього матчу на відміну від матчу “Червоних” з “Болтоном” минулого тижня просто був зіграний “так собі”. Ніби то на полі і футболісти з обох сторін бігали, проте перша загроза воротам сталося як раз після 60-ї хвилини, після того як Плессіс пасом у розріз вивів Кроузера на вільний простір, той зробив що міг, проте м’яча відбили зі штрафного, де його підібрав Немес, однак його удар прийшовся повз ворота.

Лишень через дві хвилини “Червоні” вперше у матчі по справжньому побачили Девіда Мартіна у дії. За якісь 10 секунд він відбив удар Ентоні Стоукса та Чендлера. Ще через дві Флінн, Хус і ледве не вся команда відбивали затяжну атаку хазяїв.

Ще через десять хвилин знову чудово зіграв Мартін, який відбив м’яча після удару Даусона з метрів 20-ти. А за десять хвилин до завершення матчу “Ліверпуль” розіграв чудову комбінацію, у котрій брали участь Флінн, Брауер та Путтерілл, проте Рей після доволі посереднього пасу від Хорді не мав можливості завдати нормального удару по воротах, і момент було втрачено. За миттєвість Бруна замінить Брауера.

І, якщо не брати до уваги, кутові та інші стандарти у виконані “Сандереленду” нічого небезпечного не сталося до кінця матчу. А там знову швидка контратака, у котрій Рей Путтерілл віддав пас на Краузера, котрий пробив сильно, воротар заблокував його удар. Після цього пролунав свисток про закінчення матчу.

Доволі очевидна перемога “Ліверпуля”, який збільшив власний відрив від “Сандерленду”(котрий зараз займає 2-3 місце у Лізі Резервів) вже на 5-ть очок. Проте “Ліверпуль” мав вигравати з більш переконливим рахунком. Щодо гравця матчу, ним має бути хтось з пари Дам’єн Плессіс – Девід Мартін.

Завтра матч за молодіжний Кубок Англії, з тим самим “Сандерлендом” на Стадіоні Світла, а наступний матч резерв зіграє у наступний понеділок проти “Ньюкаслу”.

“Ліверпуль”: Девід Мартін – Стівен Дарбі (капітан), Даніель Айала, Рональд Хус, Еміліан Інсуа – Райан Флінн, Джей Сперінг (Райан Краузер), Дам’єн Плессіс, Реймонд Путтерілл – Кріштіан Немес, Хорді Брауер(Джерардо Бруна).

НЗ: Пітер Галаксі, Дані Пачеко, Андре Сімон.

0 replies on ““Сандерленд” – “Ліверпуль”, ліга резервів: 0-1”