“Сандерленд” – “Ліверпуль”, ліга резервів: перший тайм зіграно, 0-1

Проте не гол Кріштіана Немеса на 8-й хвилині став головною подією тайму (він забив після дальнього пасу Девіда Мартіна, розібравшись із захисником “легким поштовхом” та пробив повз голкіпера у стилі юного Роббі Фаулера). Цим епізодом можна, без перебільшень, назвати травму Джея Сперінга. Який у середині тайму (18-та хвилина), як завжди, пішов у підкат у середині поля. Самотужки встав, відчув щось та дійшов до лінії поля. Після 3-4 хвилин консультацій, його було вирішено замінити, проте допомогу йому надавали (напевно робили масаж чи щось подібне) ще хвилин 15-ть.

Настав період ледве не повного домінування “Сандерленду” у півзахисті, де чудово без Джея почувався Дуайт Йорк, який перервав чудовий пас Райана Кроузера на Хорді “Дірка” Брауера. Котрий у стилі “Дірка” дійшов до штрафної, ледь не зупинився та не потрапив у дальній кут воріт.

Надалі Райан Флін, котрий перейшов у центр півзахисту після травми Джея ще кілька разів показав власні фінти, став активніше грати Реймонд Путтерілл та Дам’єн Плессіс і “Ліверпуль” доволі спокійно завершив тайм до перемоги, проте якою ціною.

Під кінець тайму був ще ідіотський фол гравця збірної Шотландії Рассела Андерсона на Немесі, поблизу власної штрафної, однак зі штрафного Путтерілл потужно пробив у стінку.

“Ліверпуль”: Девід Мартін – Стівен Дарбі (капітан), Даніель Айала, Рональд Хус, Еміліан Інсуа – Райан Флінн, Джей Сперінг (Райан Краузер), Дам’єн Плессіс, Реймонд Путтерілл – Кріштіан Немес, Хорді Брауер.

НЗ: Пітер Галаксі, Дані Пачеко, Джерардо Бруна, Андре Сімон.

0 replies on ““Сандерленд” – “Ліверпуль”, ліга резервів: перший тайм зіграно, 0-1”