Молодь грає у нічию зі “Сток Сіті”

Делла ВаллєМолодь «Ліверпуля» зазнала невимушеної втрати очок, зігравши у нічию 1-1 суботнього ранку. Глядачі, серед котрих були Джемі Карраґер та Рік Паррі, який регулярно відвідує матчі Академії, побачили як «Ліверпуль» першим пропустив м’яча після чудового виконання штрафного удару від лівого вінгера «Стоука» Джиммі Філліпса. «Ліверпуль» відповів гостям ще у першому таймі – після навісу на ближню штангу зі штрафного у виконанні Астріта Айдаревіча гол забив центральний оборонець Джо Кеннеді.

У другому таймі гості залишились у меншості, після того як Нетен МакДональд отримав другу жовту картку за безглуздий фол на Айдеравічі. До того гравця «Стоука» попередили за повалення Шона Хайдейла.

«Червоні» взяли у облогу ворота гостей, проте не зважаючи на кілька моментів, найкращий з яких випав на долю Нетена Екклстоуна, «Ліверпуль» не зміг скористатися наявною перевагою у матчі.

«Ліверпуль»: Хансен, Метью Аванг, О’Коннор, Джек Меткалф, Кеннеді, Аму, Хайдейл, Макей Стівен, Пюрі, Екклстоун.

НЗ: Олдфілд, Ірвін, Скотт, Делла Веллє (зображений на фото).

0 replies on “Молодь грає у нічию зі “Сток Сіті””