Такий Брауер нам не потрібен…

Мартін КелліЩо ж! У найкращих традиціяї “Болтону” та Дірка… тобто 0-0 по завершенню першого тайму. І ніщо здавалось не сприяло такому рахунку, проте присутність клону Дірка – Хорді Брауера у складі все ж бере своє. “Ліверпуль” створював моменти: так на 10-й після обміну пасами між Сперінгом та Пачеко, Дані відкинув м’яча під удар Плесісса, проте француз хоча й пробив дуже потужно, але ж не влучив у ворота добрі 2-3 метри.

За десять хвилин після цього знову пас від Пачеко (після пасу Джея), і вже Райан Флінн завдає ледве не єдиного удар у площину воріт, Іан Вокер зіграв доволі непогано і відбив м’яч на кутовий.

І вже під самий кінець тайму чудовий пас від Сперінга не використав все той же Райан Флінн, який зробив кивок головою у дальній кут, проте не влучив.

А що ж “Болтон”??? У них грають Уокер, Нікі Хант та Мікель Алонзо, саме битва брата Хабі із Сперінгом у середині поля стала основною окрасою, якщо так можна сказати, першого тайму. “Болтон” навіть забив, проте із явного офсайду. А їх форвард Обадеїі, котрого вони придбали за чверть мільйону з “Ковентрі” виглядає дуже добре.

Єдине що дійсно дратувало ледве не весь тайм – це дудка, у котру хтось дудів хвилин 10-ть чистого часу. І це вже не перший випадок :(, подібне вже було підмічено на матчі резерву “Евертону”, так що хтось там розважається за всіх нас.

Девід Мартін – Мартін Келлі, Роналд Хус, Мікель Сан Хосе, Еміліано Інсуа – Райан Флінн, Дамієн Плессіс, Джей Сперінг (капітан), Рей Путтерілл – Хорді Брауер, Даніель Пачеко.

НЗ: Мартін Хансен, Даніель Айала, Райан Кроузер, Херардо Бруна, Нетен Екклстоун.

0 replies on “Такий Брауер нам не потрібен…”