Коли Том Круз та Щєзни вам не допоможуть…

Арсенал просто вразив, чимось точно вразив. Вони навіть у меншості мали можливість забити, проте тоді, і як у більшості моментів до того, їм було кому завадити. Частіше цим, незручним для “Арсеналу”, гравцем був Мартін Келлі або ж Стів Ірвін.

Шон Хайдел знову був у гуморі, як і Каканікліч і Аму, натомість гравці “Арсеналу” були більше схожі на гравців “C’єни” (нічого особистого) – фолили собі коли була можливість. Врешті вилучення вони награли, і не одне. Такої цинічної гри від захисту “Арсеналу” важко було очікувати, адже їх резерв грає у захисті трохи краще. І цього разу кілька гравців які грали у основі за клуб у Прем’єр Лізі (той же Джастін Хойт), не змогли допомогти проти команди.

Командою цього вечора був “Ліверпуль”. Не знаю як це вдається тренерам резерву або Академії, проте у них є супер-лідер і всі інші, проте це їм не заважає. Навпаки, коли тебе за собою веде Стів Ірвін, або ж Джей Сперінг команда грає ще краще ніж здавалась спроможна.

Це було і цього вечора. Аму та Екклстоун змарнували ледве не півдесятка моментів на двох. З кутових, штрафних, навіть аутів “Ліверпуль” зіграв гостро.

Проте кінець матчу був ще той – кутовий, вся команда у карному майданчику, Аму підбирає м’яча біля штрафного, проходить все поле, і його у карному майданчику “Арсеналу” збивають. Суддя? він не дає пенальті, а замість того просто каже – на сьогодні все!

Можна тепер співати нову пісеньку про “Ми маємо кращий захист у Світі”, адже вся четвірка захисників зіграла чудово, чимось нагадала захист минулого сезону у цьому ж турнірі.

Наступна гра проти “Сандерленду”, 14-го лютого. 15-го лютого, гра резервів проти того ж Сандерленду.

(Том Круз – гравець “Арсеналу”, який вийшов на заміну у другому таймі)

One reply on “Коли Том Круз та Щєзни вам не допоможуть…”

1 Comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *