Пенальті на останніх хвилинах заважає резерву виграти

Пенальті у виконані «Вігану», який вони забили на останній хвилині матчу,  дозволив гостям зіграти у нічию 1-1 у спеціально влаштованому товариському матчі між резервами клубів. Реймонд Путтерілл, який вийшов лишень на заміну,  дозволив «Червоним» вийти вперед після пенальті, який заробив Мікель Сан Хосе. Проте все змінив фол Діна Бузаніса у кінці матчу, який вміло реалізував Дейв Коттрелл.

Обидві команди мали зіграти у рамках ліги резервів, проте через відсутність дренажу поле не відповідало навіть вимогам проводження матчу Ліги Резерві, так щоб не втрачати чим два клуби домовились зіграти товариський матч.

У «Вігана» в складі було кілька досвідчених футболістів, проте це не додало особливого змісту грі на полі, особливо у першому таймі. Кріштіан Немес мав найкращий момент у першому таймі матчу, проте його удар доволі спокійно відбив Карло Неш.

Гарі Аблетт змушений був зробити аж п’ять замін у перерві матчі, Джей Сперінг замінив Герардо Бруна, Рональд Хут вийшов замість Джека Хоббза, Путтерілл змінив Райана Флінна, Хорді Брауер вийшов замість Немеса і Бузаніс вийшов замість Пітера Галаксі. Що цікаво, Флінн потім знову вийшов на поле замість Набіля Ель Жара.

Бузаніс чудово зіграв після удару Коттрелла, який спіймав Сперінга на позиційній помилці, а за кілька хвилин, біля протилежних воріт Сан Хосе просто звалили у карному майданчику, після подачі кутового у виконані Дем’єна Плессіса. Путтерілл досить впевнено забив, і лишень крик від Стівена Брюса до судді «чи даси ти щось схоже біля протилежних воріт?» міг засмутити і не такі яскраві враження від гри.

А відповідь на запит Брюса – так. Як раз по завершенню основного часу, Бузаніс був покараний за «фол», коли голкіпер вдарив нападника руками по голові. Епізод був 50-50, такі пенальті у Прем’єр Лізі ніхто не ставить, проте з технічної точки зору, фол безумовно був. Аблетт, що й не дивно, був звичайно проте, про що у і розповів головному судді.

Футбольний матч все ж залишив більше спогадів у глядачів, ніж деякі матчі першої команди 🙂

Нічия, все ж, доволі закономірний підсумок поєдинку, так як жодна з команда нічого яскравого за дуже сильного вітру робити не хотіла.

«Ліверпуль»: Галаксі (Бузаніс) – Дарбі, Сан Хосе, Хоббз (Хут), Інсуа – Ель Жар (Флінн), Плессіс, Бруна (Сперінг), Флінн (Путтерілл) – Немес (Брауер), Пачеко.

0 replies on “Пенальті на останніх хвилинах заважає резерву виграти”