Крау … о, Пітере Крау

Крау … о, Пітере КрауКрауч таки скажений хлопець, тепер це цілковито зрозуміло. Чи була його “двоногість” причиною, яка змусила головного арбітра вилучити гравця – це зовсім інше питання. Проте після гри сам гравець зізнався, що йому не має прощення. Взагалі важко уявити що такий парубок як Піт міг злякатись рефері або ж Мікеля, але варто розглядати цей епізод як і матч у цілому, як звичайне тренування перед дійсно важливими іграми.

Проте існує велика ймовірність того, що більшість вболівальників не розглядала цей матч як тренування. Навпаки, дехто ледве не слюною бризкав та сподівався, що власне “добро переможе зло” – не цього разу. Матч залишив по собі посередні спогади: щодо змісту гри, “Ліверпуль” зіграв посередньо, результат 2-0 каже, що далі “Червоні” не грають, і поки що важко сказати чи на користь їм ця поразка чи ні. Адже попри всі намагання Бенітеза щодо зміцнення складу, він лишень додав одного гравця влітку, яки може грати у основі клубу. Який, до речі, і не зіграв у цьому матчі. Є і позитиви …

Натомість вийшов Бабел, вийшов, кілька разів показав що він вміє обігрувати суперників, і був замінений на Йусі. Ітандже кілька разів виставив свої широкі плечі та груди, і врятував воротає. Ще й Момо під час цього матчу вирішив нарешті пограти у футбол, чого за ним було важко помітити з початку сезону. Але гравець від якого власне варто було очікувати гри, її врешті і показав. Це не про Лукаша, який чомусь отримав гравця матчу від офіційного сайту клубу (їм же потрібно футболки продавати), а про пана ФАуреліо, він чудово виглядав майже всі 90 хвилин, і за матч припустився лише кількох помилок. Щодо Лейви, то він відіграв більш-меньш посередньо, як і вся команда у цілому. Але ж Рафа казав ще до матчу “Ми не приїхали сюди за перемогою у Карлін Капі”.

Далі ще краще – наступним на Анфілді буде “Портсмут”. І це вже не тренування, а “Must win game”, адже після трьох поразок у 4-х останніх матчах, команді потрібне щось, що дозволило б морально підготуватись до різдвяної серії. Можливо, цим “щось” у наступному матчі стануть Джеррард (якому дружина знову якусь гидоту приготувала) або ж пан Торрез. Завжди є надія на Хабі Алонзо, який у звітному матчі відіграв вперше після травми.

Ітандже – Арбеола, Караґер (капітан), Хоббз, Фабіо Ауреліо – Хабі Алонзо (Ель Жар), Лукаш Лейва, Момо Сіссоко – Бабель (Бенайюн), Воронін, Крауч.

0 replies on “Крау … о, Пітере Крау”

Your email address will not be published. Required fields are marked *